» Poradna » Mobily

Sluchátka, které odstraní okolní ruch za levnou cenu. Klidně nekvalitní.

Zdarec,mám pokoj dohromady s bratrem a žiju s rodinou, kde pořád někdo huláká. Když jsem u PC, tak se kvůli tomu nedokážu soustředit a pak nic neudělám.. Proto hledám sluchátka, která by odstranila okolní ruch (hlavně televizi, která je u nás zapla všude, v každým pokoji). Mám peníze, ale momentálně je nechci vrážet do drahých, kvalitních sluchátek. (někdy později ano) Chtěl bych se vejít do 1 000,- Kč. Sluchátka můžou být klidně totálně hnusné, zvuk může být nekvalitní (budu poslouchat jen sem tam nějaký tutoriály a tak, hudbu ne). Byl bych rád, kdyby byly sluchátka alespoň trochu pohodlný, ale klidně být nemusí.( Někdy jsem na PC s menšími přestávkami třeba i 5 hodin) Chci ty velký sluchátka, myslím, že se tomu říká náhlavní, ale klidně i ty přes celý uši. Nemusí to být nějaký kvalitní materiál.. Jde mi prostě o to odstranění okolního hluku a o to, abych se mohl dívat sem tam na nějaký tutoriál. Jestli se to vleze do ceny, klidně můžou být trochu pohodlný. Ostatní neřeším.Děkuju, Shamir.

Odpovědi na otázku

Otíkovy sluchátka z Vesničky.Napiš si o ně na adresu:p. János Bán, Budapest 423 21/b Hungaroszág

protihluková sluchátka a dovnitř klasické špunty.

to co chces je dobra vec a je to celkom drahe cca od 5000, vola sa to active noise cancelling headphones, mozno najdes najke lacnejsie z ciny, neviemJe tazke povedat aku ucinnost budu mat na hluklanie, co su razove zvuky odrazu, skor je to stavane na ustalene hluky (maju to piloti v lietadlach)problemom lsuchtiek je aj to ze po cca 45 minutach tam je teplo na usiDobre ti radia nizsie kup si v tescu sluchdla proti hluku za 100 korun a k tomu normlane male spunty, tazko zozenies nieco v strednej cene ako chcesRiesenim moze byt ucit sa vtedy ked je ticho, typicky rano, studovni - kniznici - od toho su, alebo neikde inde...Dnes kvoli takymto porblemom vznikaju taklzvane co-workingove huby, kde si mozes predplati clenske na mesiac a chodit tam (Praha brno ostrava)

Tie sluchadla proti hluku sa myslia, lsuchdla co maju medzi pracovnymi pomockami ako su rukavice a okuliare, vlastne je to len kus plastu s molitanom.

Tie lacne kotre v sebe nic nemaju su taketohttps://i.alza.cz/Foto/f8/AU/AUPR2782.jpgAle objavil som teraz nahodou toto https://www.hurtik.sk/delta-plus-91-556Ak by si ich zaneisol k nejakemu opravarovi elektroniky vedel by tam pripojit konetror 3,5mm jack, aj sikovny radioamaterr by vedel, takze by to neprehravalo zabudovane radio ale zvuk z pocitaca.

Alebo potom nico taketo za cca 1400http://www.conrad.sk/ochranna-sluchatka-se-vst...

TAklze su tri druhytale co len izoluju okolity zvuk od 100 CZ, a do nich si dat dovnutra malicke sluchatkatake co izoluju a maju aj vlôastebnreproduktory (posldny odkaz vyssie)A take co izoluju a vo vnuti vydavaju proti zvuk (active noise cancelling) a maju aj vlasten reproduktzory

Tu su nejake lacnejsiehttp://www.ebay.com/itm/Active-Noise-Cancelli... Su firmy co dovazaju z ebay do CR, ze vybavia papiere taklze by vysli cca za tych 1000 korun

Mam active noise cancelling BOSE, hrajou bozsky, venku utlumi hluk ulice skvele, ale zrejme zamerne jako jedine zvuky zrovna hlasy lidi se dovnitr tlumene dostavaj. Aspon v nich neni tak neprijemny muslovy sumeni, hluchatka jsou proti tomuhle strasne neprijemny.

Děkuju, opravdu si mi pomohl. Je neuvěřitelný, že si někdo vezme 15 minut a pomůže někomu, koho ani nezná a od koho asi ani nic nedostane :) Můžu se zeptat, proč to děláš? Rozhodl jsem se tak, že si koupím ty klasický protihlukový sluchátka v tescu a do uší si pak strčím klasický špuntový. Do studovny bohužel chodit nemůžu, protože ještě pořád chodím na základní školu (ještě mi zbvývá 1 a půl roku..) a ještě k tomu bydlím na vesnici, ve které je i internet problém.

nebol som dlho na internete (rozobral som si po rokoch notebook a vymenil pastu - ta z vyroby uz bola vyschnuta), teraz som zapol a nahodfou klikol na tuto polozku a akurat pises...Ide o to ze jednak som uz touto problematikou sam stravil dost casu, a bol by som sam rad keby bol v tedy niekto usetril cas, a druha vec je ta, ze ma to tiez zaujima a odvtedy, co som sa tym zaoberal sa objavili aj nove veci takze vlastne okrem totho ze ti poradim aj zistim ako je to teraz. takze je to vyhodne aj pre mna aj ked sa to nezda.

A je tu este jedna vec.Ked spravis neico co je vyhodne pre vacsi pocet ludi, napriklad zaznes nekde na chodbe v stani kde je tma a nikto sa k tomu nema, alebo urobis cokolvek ine co je vyhodne pre vacsi pocet ludi, odkopnes prekazku z chodnika, tak to pomoze aj tebe, ale zaujimave je na tom prave to, ze si to velmi vsimaju dievcata. To som si vsimol mimochodom, a horzi ze ta potom budu obtazovat, takze s mierou ...

Sice to jsou jen pasivní, ale dobrá proti hluková sluchátka jsou Peltor Optime III: http://www.conrad.cz/muslove-chranice-sluchu-p... Nejvíc ale tlumí vysoké frekvence (až o 40db) a pokud na tebe někdo bude mluvit z blízka nahlas, tak budeš rozumět co říká (nízké o 23dB)... takže nevím jestli je to pro tebe to pravé.

Tyhle jsou opravdu super. Sam mam Peltor Optime II

To mi připomnělo vtip:Přijde policajt do obchodu s televizema a že prý chce reklamovat televizi, protože nejde zvuk. Vypráví, jak to přestalo fungovat: - Sedím takle večer u televize, šťourám se hřebíkem v uchu a najednou prsk... a nejde zvuk.Takže to zkus taky tak. Hřebík do ucha, počkat na prsk a bude klid.

Hledej podle kritéria "uzavřená sluchátka". Ale určitě se musí vyzkoušet. Ale od kdy je cena "levná"? To jsem viděl u jednoho známého negramotného pseudografika, jak to cpal v Corelu na auto stěhováků :D :D :D Prostě český vypatlanci :D