Sluchátka k PS4 Pro

Dobrý den,sháním bezdrátová sluchátka, asi nejspíš bluetoothová, k PS4 Pro. Předpokládám, že nejlíp si konzole bude rozumět se sluchátky od SONY.Prosím o radu - sluchátka se přes bluetooth připojují přímo ke konzoli, anebo k televizi? Nebude se u bezdrátových sluchátek projevovat prodleva v přenosu zvuku?Mohl by mi někdo doporučit sluchátka kolem 4 tisíc CZK?Děkuji za jakékoliv rady.

Odpovědi na otázku

Originální sluchátka s Playstationu nestačí?https://www.alza.cz/sony-ps4-platinum-wireles... Připojují se bezdrátovým USB donglem

Děkuji za tip.Půjdou tyhle sluchátka připojit přes BT i třeba k telefonu nebo k televizi pro poslech hudby a filmů?

Jsou určeny primárně k PS4 což byl dotaz, ale dají se použít všude kde lze připojit (USB A) a je podpora toho USB donglu anebo kde je analogový výstup (sluchátka mají na sobě vstup pro 3,5mm jack) takže v PC budou fungovat, ale podle popisu nemají v PC podporu 7.1 zvuku tak jako na PS4 a v mobilu pouze drátověJinak nejedná se o bluetooth sluchátka ale radiofrekvenční - proto je k nim ten USB dongle.

Ještě takový detail. PS4 nepodporuje bluetooth sluchátka takže je k PS4 potřeba připojit buďto přímo ty od SONY pro PS4 anebo nějaké kompatibilní, ale všechno to budou pouze radiofrekvenční co se k bluetooth zařízením nepřipojí. Tedy pokud se bavíme čistě o bezdrátovém použití.

Díky a ještě mě napadla jedna věc - mám televizi, ke které lze připojit BT sluchátka a zvuk jde z televize do nich. Fungovalo by to i v případě připojení Playstationu k TV? Že by se ta sluchátka nepřipojovala k PSku, ale k telce.PSko jsem nikdy neměl a budu jej teprve kupovat, takže sorry za možná blbé otázky :)

To by samozřejmě také šlo pokud by šly sluchátka k TV připojit pomocí bluetooth. Z televize půjde normálně zvuk místo do reproduktorů do sluchátek přes bluetooth a je pak jedno jestli ten zvuk bude v televizi z TV vysílání, z DVD přehrávače, PS4, nebo jiného dalšího zdroje. Ale pravděpodobně to nebude tak kvalitní zvuk a tak dobrý zážitek jako s těmi sluchátky přímo k PS4 (podpora 7.1 zvuku).Ještě takový detail proč vlastně k PS4 nelze použít bluetooth. Podle toho co jsem se dočetl tak Sony to udělalo záměrně kvůli špatné odezvě bluetooth přenosu zvuku a tím zamezení horšímu uživatelskému zážitku.

Super, moc děkuji za informace.Jde mi o to, že občas musím používat sluchátka, abych nerušil okolí a mezi telkou a gaučem to jsou asi 3 metry, takže musí být bezdrátová. Navíc k telce připojuji občas i PCčko, takže potřebuji jedny sluchátka na všechno.Pro mě tedy asi optimální řešení sehnat kvalitní BT sluchátka, která připojím k telce a asi podle recenzí zjistit, zda se u nich nevyskytuje nějaký lag při přenosu zvuku.

Dobrý den.ja mám originál sluchátka k PS4 i stým USB klíčem ale sluchátka už dodělávají a brácha my poslal své ale bez USB klíču...je možné použít ten můj klíč na ty jeho sluchátka???díky za odpověď..

Mám Sony MDR-XB950BTcelkem drahá sluchátka od sony a PS4 je sice rozezná, ale napíše, že je nepodporuje. Za to bych je nakopal.

ja sony wh-1000xm3 nakopal bych je asi taky tak