» Poradna » Windows (a jiné OS)

Sluchátka jako výchozí zařízení

Mám sluchátka s mikrofonem. Ale jdou nastavit pouze jako výchozí komunikační zařízení. Je možnost to přehodit na výchozí zařízení? Mě to totiž nejde. Sluchátka mají jack 3.5

Odpovědi na otázku

není to jedno?

Není protože když komunikuji na skype tak hry jdou do repráků

Ovládací panely-zvuk-komunikace.

a tam mam co nastavit?

To je tam tolik možností,že to nepřečteš?

možná by to šlo, kdyby jsije měl připojena...s odpojenými to nejde ani mně..

Ještě odpovím. Nevím, jak to máš ve W7 ty, ale mně pomohlo jakoby ty sluchátka tam odinstalovat a pak je připojit znova po odinstalaci (možná budeš muset restartovat počítač) a ovladač pro sluchátka už se nainstaluje sám.