» Poradna » Mobily

Sluchátka do uší

Dobrý den chtěl bych si nechat poradit od Vás nějaké sluchátka do uší na mobil ale hlavní věc kterou na nich chci je to že když si na nich něco pustím napr v tramvaji tak nechci ať sliši celá tramvaj hudbu potřebuji sluchátka do uší ktere nepůjdou slyšet mimo

Odpovědi na otázku

Tak to záleží, jak nahlas si to pouštíš.

A pusť si do nich vyjmenovaná slova - nebudeš pak za pitomce...

Z vlastni zkusenosti doporucuji SoundMagic - E10, E50, E80 od 700,- až 1700,-

Honzo hlavně si prvně udělat jasno v češtině. Jednou sliší a podruhé slyšet Jinak k otázce, co preferuješ za typ sluchátek? Já jsem spokojený se Sony WH-1000xm3, když to nedáš na plno, tak to opravdu nejde slyšet, jelikož obejmou krásně celé ucho a utěsní. Zároveň mají i noise cancelling, takže krásně odhluční okolní. Zároveň to jsou prostě velká sluchátka. Potom ohledně menších - https://www.alza.cz/true-wireless-sluchatka/1... Na výběr jich je fakt hodně, musíš se trošku rozepsat.

Pokud budeš mít rozumnou hlasitost a špunty, tak nic slyšet okolo nebude. Chápu dobře, že chceš bezdrátová true wireless sluchátka?