» Poradna » Mobily

Sluchatka do 500kc?

Ahoj mam huawei nova a chci koupit nake sluchatka spuntove do 500kc. Vic nejdu protoze mi sluchatka vzdy vydrzi maximalne pul roku pak je bud stratim nebo nekde necham..poradi mi nekdo co koupit? Za 500 to nebude zadna slava ale myslim ze v dnesni dobe by se dalo neco sehnat. Diky

Odpovědi na otázku

kámoš si chválí Xiaomi Piston, co jsem mu kupoval tu:https://www.banggood.com/Original-XIAOMI-Piston-3-... aktuálně 40% sleva, takže stojí asi 230 Kč. V ČR stojí minimálně o 30-50% víc.

Xiaomi Piston nejsou špatná sluchátka, ale aktuálně je nejlepší volbou KZ ZST (např . z bezproblémového gearbest.com). Na spoustě forech si je chválili, tak jsem jim dal šanci a opravdu ... Ta kvalita je srovnatelná překvapivě i s 4x dražšími sluchátky.

Já mám soundmagic es18 a hrají pěkně. Cena 449 Kč na alze.https://www.alza.cz/soundmagic-es18-cerno-zel...

dobré jsou sluchátka co dává apple k iphonům, podle mě by se měli dát sehnat do pětikila úplně v klidu

Tady bych jen upozornil, že do pětikila se sice sehnat dají, ale díky tomu, že pocházejí z jiné továrny než přibalená k iphonu, tak znějí vyloženě špatně, přestože se jedná o oficiální distribuci. Lze najít i ze stejné továrny (podle čísla produktového), ale jejich cena je značně výše než 500,-. Upřímně i tak tento krok Applu nechápu ...