» Poradna » Mobily

Sluchátka do 3 000 Kč

Ahoj, rozhodl jsem si koupit sluchátka a jsem co se týče audia takový běžný uživatel, který má rád různé žánry hudby a ocenil by dobré podání basů a celkově čistého zvuku.Jak jsem uvedl, tak do sluchátek bych chtěl dát do těch 3 000 Kč. Myslím si, že to jako průměr stačí.Co se týče požadavků, tak bych měl snad jediný, potřeboval bych bezdrátová sluchátka (uzavřená, něco jako ty marshally), případně bezdrátová sluchátka s možností připojení i kabelem. Budou se připojovat hlavně k mobilu a mp3 přehrávači + sport (fitko, běh apod.), případně někdy k ntb na nějaké hovory přes Skype (ocenil bych i kdyby měly zabudovaný mikrofon, ale to není podmínkou).Co jsem se díval, tak by dobrá mohla být tato: http://sluchatka.heureka.cz/marshall-major-ii-blue tooth/nebo tato: http://sluchatka.heureka.cz/lamax-beat-blaze-b-1/Máte s nimi někdo zkušenosti? Doporučili byste mi nějaká lepší?PS: Je to na cesty, na doma už jedny mám (s kabelem), ale ten kabel je docela na nic, co se týče komfortu, takže bych chtěl ještě nějaké bezdrátové.Pokud byste mi poradili, tak bych vám byl vděčný.Mám ještě další dotaz, chtěl bych si koupit ještě jedna špuntová sluchátka do uší (taky nejspíše bezdrátová) do cca 1500 Kč, budou na sport (běhání, fitko apod.).

Odpovědi na otázku

Neznam BT verzi Marshallu, ale kabelove patri v tehle cene mezi to lepsi.

LAMAX? Proboha, to za ty prachy nejsou žádná normální sluchátka od firmy, co vyrábí audiotechniku? Sony, Sennheiser, Koss, AKG, Beyerdynamic nebo Technics/Panasonic?I Marshall je nějaký brandovaný OEM...

Sony bych v tom seznamu vynechal. Marshallky se opravdu poslouchat daji a necekam, ze by se jednalo o brand (jestli je dukaz, sem s nim - rad bych znal original).

Jenže tady je docela problém, Koss nejsou bezdrátová. Pokud byste nějaká další našli, tak bych byl nadšený.

U tech Kossaku bych nelitoval, posledni dobou neprekvapuji (a jestli, tak v tehle cene spis neprijemne).

A které Kossy?

Ja mam sice Sennheiser HD 239, co su otvorene sluchatka a hraju nenormalne....no a tie marshally som mal na usiach, je to oproti tomu ako ked ich das do zachodu a polozis na to pozinkovany plech... take zahuhnane, nevyrazne, zbytocne prebasovane....takze ano, presne ako pises....ono sa to pocuvat celkom da, ale zazraky by som od toho necakal.... a tie sony - asi mas pravdu aj v tom, ale aj sony vie robit sluchatka, akurat v inej cenovej kategorii... skusil by som AKG na jeho mieste. Sennheiser robi bezdrat uzavrete ktore som pocul a su vinikajuce, ale su totalne mimo cenovy limit....takze fakt ina znacka

Na tvojom mieste by som si obehol obchody kde maju nejake sluchatka vystavene, dal ich na uši a chvilu pocuval.... ze ci ti sedia - jednak vykreslenie hudby, basy, vysky, stredy, ci to je take ako chces, potom ergonomia - ci ta netlacia na hlave, usi a podobne.... dalsim faktorom je konstrukcia, ked to chces nosit von, nech tam neni nejake kurv*tko a je to dostatocne odolne....A potom cena... ak zisis ze za 3500 kupis presne to co chces a nemusis robit ziadne kompromisy, tak je potom na tebe ci spravis nejaky kompromis alebo tych 500 doškudlíš....Lebo takto to vyberat podla popisu a obrazka na internete je podla mna dost velky nezmysel... kazdemu sedi nieco ine.

To je jasné. Půjdu i do obchodu a budu zkoušet, jen jsem se ptal, zda mi tady nějaká doporučíte, protože těch sluchátek je fakt hodně a než bych je vyzkoušel, tak by mi asi upadla hlava.

Hele lamax nejsou vůbec špatný, za ty prachy jsou podle mě super, do fitka stačí úplně. Já je mám ještě propojený s apple watch, takže telefon nechávám ve skřínce a jedu hudbu rovnou z hodinek do sluchátek :).