» Poradna » Mobily

Sluchátka do 2k

Dobrý den, hledám sluchátka do dvou tisíc. Používal bych je hlavně na poslech hudby, takže nechci žádný herní. Preferuji náhlavní, jelikož se bojím překroucení kabelu u špuntů. Zatím jsem uvažoval nad: http://sluchatka.heureka.cz/marshall-major-ii/recenze/ale trochu mě děsí jejich křehkost, tak se rozmýšlím i nad první verzíhttp://sluchatka.heureka.cz/marshall-major/recenze/diky

Odpovědi na otázku

Hlavně to chce vyzkoušet je :) Nejen kvůli zvuku, ale u tak drahých sluchátek už chceš aby ti i sedly příjemně na hlavu.  Každopádně, u Marshallů mám zkušenost že se víc platí za značku než za kvalitu. Například Sennheiser nebo Audio-Technica ve stejné cenové kategorii dá víc muziky.

Kate ?? :)))''ale u tak drahých sluchátek''To je vtip ne ? sluchátka za 2k nejsou drahé,,, prakticky je to nejnižší low end pro informativní poslech

Ano, to je pravda, ale na druhou stranu je to pro určitá zařízení a hlavně nahrávky "dar z nebes" protože se to dá aspoň trochu poslouchat. Taková sluchátka totiž spousty nedostatků milosrdně skryjí...

Těžko říct co do 2 tisíc by bylo nejlepší,,Ale určitě bych koukal po nějakých znáčkách jako Sennheiser, Beyerdynamic, Audio Technika,,, nic s mainstreamu typu Sony,Marshall, Philips atp...Asi nejlepší v ceně do 2k budou Audio-technica ATH-M30x, nebo Sennheiser HD 471i... ale jak to bude hrát na realteku těžko říct,PS: ještě se podívej na špunty,, jde totiž o to že za cenu do 2k budou špunty lepší než náhlavní do 2k,,,

No, to je další věc :( Ve chvíli kdy je spousta hudby masterovaná pro poslech z plastových bedniček doma, základních sluchátek k mobilu a podobně, je pomalu dobré mít vedle kvalitních sluchátek i lowend. Protože některé věci by na sluchátkách, kde je slyšet úplně všechno zněly strašně…

Ano, nejsou to „opravdu drahá sluchátka“, ale 2k už není příliš málo na to, aby mě to tlačilo na hlavě a chtěla jsem to vyhodit. Kdyby sháněl něco za 700, neřeknu :)

" ale u tak drahých sluchátek už chceš aby ti i sedly příjemně na hlavu."...to FAKT NE :DTohle jsou "už tak drahé sluchátka", a taky provedení i zvuk bude úplně někde jinde:https://kytary.cz/beyerdynamic-dt-1350-80/H... A to zdaleka nejsou ty nejdraží:https://kytary.cz/akg-k812pro/HN163859/Nebo tohle už jsou "fakt už tak drahí sluchátka":https://www.audiotek.cz/stax-srs-727-mkii-78899.htmlZa 2000 to je fakt takový, možná slušný LowEnd.

Líbí se mi jak tu snobsky vytrháváš větu z kontextu a rozporuješ věc, která nebyla pointou :) Ano, pochopitelně jsou i dražší sluchátka, vím kde se ceny pohybují a sama bych na solidní poslech hudby sáhla do vyšších cenových hladin. Ale rozporuješ snad i že 2k je příliš peněz na to, abych si na hlavu nasadila něco z čeho mě budou za chvíli bolet uši? To jsem totiž myslela slovy „u tak drahých sluchátek“.Pokud se mi rozpadnou boty a budu kupovat narychlo u vietnamce za „čistapade“ něco na donošení přes den, určitě nebudu řešit že nejsou zrovna pohodlné. U bot za 2k si na to pozor dám, i když vím že se dají koupit podstatně dražší.

Já už mám roky Sennheiser HD449 a jsem s nimi spokojen. Samozřejmě náúšníky už se začaly loupat. Tady je nejleší rada si zajet někam do Alzy a sluchátka si vyzkoušet.

Kdysi byly oblíbené KossPortaPro (je to otevřený typ). Ještě je mám. Jak tak koukám, už jsou jen kolem 900,- Kč a za ty prachy jsou určitě výborné.

na Marshall za 1500 zapmen, to je jen pozlatko. Nepohodlny a nehrajou moc dobre.Nejlepsi sluchatka do 2000 jsou ty za 3000 Kupujes si je treba na 10 let, tak nesetri a pridej. z 2500-3000 uz koupis hodne dobry sluchatka s perfektnim zvukem. Vhybu neudelas napr s:Sony MDR-7506Audio-technica ATH-M40x Sennheiser HD 380 Pro apod.Zkus si je nekam do kramu zajit poslechnout s vlastnim zdrojem dudby kterou znas (ne mp3 128k !!) a uvidis sam..

Dodám že ideální je nějaká kvalitní nahrávka vážné hudby. Ve chvíli kdy si člověk poslechne něco takového ve sluchátkách za pár korun kde vše splývá dohromady a pak si dá na hlavu něco v čem slyší krásně prokreslený každý nástroj, je to láska na první pohled :)