» Poradna » Mobily

Sluchátka do 1500kč

Dobrý večer, hledám nová sluchátka, převážně na hry, hudbu do 1500kč.Byl bych rád za nějaké tipy :)

Odpovědi na otázku

robi sa to takto: ides na alzu. Preklikas sa k sluchatkam. Nastavis filter 1000-1600kc. Vyberies ktore sa ti najviac pacia. Potom ich vyskusas a bud vratis alebo predas (moj pripad). Vyberies ine a vyskusas - vratis predas (moj pripad). A potom si z tych lacnych sluchatiek zoberies Koss porta pro a tie ti konecne zapasuju (moj pripad).

https://www.czc.cz/gamdias-hebe-p1-cerna/249... Třeba tohle, nebo prostě jděte na e-shop, zadejte max. Cenu 1500 a vyberte si..m