Sluchátka a reproduktory najednou

Dobrý den. Kupoval jsem si nový pc a u starého jsem byl zvyklý, že zvuk z reproduktorů šel zároveň i do sluchátek. Což bylo velmi pohodlný pro přepínání čeho chci používat.Nyní to mám ve Windowsu rozdělený a musím to ve zvuku vždy přepnout, abych mohl rozhodnout jestli to chci slyšet ve sluchátkách nebo reproduktorech. Bohužel tohle přepne jen nové zvuky, tudíž mi prakticky něco hraje v repro a jen něco ve sluchátkách. Je to strašně otravný a nepříjemný.Tudíž otázka zní, dá se nějak nastavit, aby zvuk šel stejný z obou zařízení ? Děkuji.

Odpovědi na otázku

pokud je to desktop, tak si prostě koupíš kabelovou rozdvojku na stereo jack a repro i sluchátka si zapojíš do ní. Pak ale bude vždy hrát obojí.

Proč to tedy zvládal můj starší pc i bez něj ?

Protože si to tak programátor usmyslel.

Asi tak byl udělaný ovladač zvukovky. Pokud máš na novém stroji Win10, tak přeji hezkou zábavu

Já tušil, že kupovat MSi motherboard bude špatný nápad xD

podle mne za to nemůže MSI, ale buď ovladač od výrobce integrované zvukovky (Realtek?) nebo přímo Windows.

Dá se alespoň nějak nastavit, že když přepnu ve Windowsu zvuky do sluchátek, tak i všechny aplikace co zrovna hráli na reproduktorů, tak by hráli ve sluchátkách? Když to zvukový zařízení přepnu, tak ta změna platí bohužel jen na nově otevřené aplikace :/

Co tam je za zvukový čip? Na Realtek HD se mi po připojení sluchátek do předního konektoru zadní výstup automaticky odpojí.

Vyřešeno. v Realtek HD nastavení jsem si nastavil, že sluchátka jsou reproduktory a že reproduktory jsou sluchátka. Teď mi hrajou zvuky zároveň v obou zařízení.