» Poradna » Mobily

Sluchátka a reproduktor

Čau,mohl by mi někdo říct, jak mám nastavit to, aby se mi v "Zvuk" (když pravým kliknu na ikonku zvuku na liště) ukazovalo, že mám zapojené do pc jak repráky, tak i sluchátka? Momentálě se mi tam ukazuje pouze "reproduktory" (když odpojím repráky a nechám zapojené jen sluchátka, tak stále to tam je označené jako reprák… když zapojím obě dvě zařízení, tak stále tam je jen 1x reproduktory a zvuk jde do sluchátek, neboť jsou zapojeny ze předu do bedny a reproduktory zezadu) … Mohl by mi někdo říct, jak to mám udělat?Chtěl bych to z důvodu, abych mohl přepínat mezi výchozími zařízeními a pouštět zvuk kam chci, aniž bych musel jedno zařízení vypojit...Díky.

Odpovědi na otázku

V nastavení Správce zvuku (Upřesňující nastavení) lze nastavit přední a zadní konektory jako "společné" nebo "oddělené" (přehrávat 2 různé proudy zvuku).