Sluchátka a monitor

Hola, potřebuji někoho ehm zkušeného, kdo by mi poradil. Jeden monitor mám přivrtaný na zdi. Pod něj bych chtěl umístit lištu, která bude osazena silným magnetem, na kterém budou háčky a na těch háčkách bude vyset cca 8 sluchátek. Magnet to udrží, to už mám vyzkoušené. Jde mi spíše o to, jestli magnet nemůžu nějakým způsobem poškodit monitor, nebo sluchátka. Monitor bude vzdálen cca 20cm od lišty, sluchátka cca 5-8cm. Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud to nebude monitor s velkým zadkem - CRT (jako staré televize) - tak nebude...Opatrně na reproduktory a sluchátka - tyto vzdálensoti by měly být OK - použijte neodymové magnety - jsou menší a velmi silné.