» Poradna » Mobily

Sluchátka - doporučení

Dobrý den. Sháním nějaké peckové sluchátka k mobilu. Špunty nechci a nechci ani sluchátka od Applu. Můžete mi nějaké doporučit? Cena tak do 2000-3000Kč..

Odpovědi na otázku

no, pokud máš jasnou představu, jak mají sluchátka vypadat - co si tvar tvého ucha žádá, tak bude nejlepší, když si uděláš předběžný filtr např. přes Heuréku a výsledné adepty sem dáš pro prodiskutování.

To zní rozumně.. ještě dnes tu nějaký výběr hodím..

Pokud pecky, tak koukni na Samsung buds live, hrají na špunty moc dobře, mají i ANC.
Nicméně mě v uších moc nesedí... Což je problém. Bývají jako dárek k telefonům Samsung, tak se dají sehnat nové z druhé ruky za dobrý peníz.
Já přešel na Jabra Elite 4, ale jsou to špunty. Nicméně jsem s nimi maximálně spokojený, drží v uchu jak přibitý klidně celý den.

Pecky ? Tvl. tak to bude PECKA !!!!

Doplnil bych to SUPERPÉCKÁ

Můj tip: SoundPEATS Air3 Deluxe HS
Na internetu je spousta recenzí, za cenu okolo 1500 něco líp hrajícího budeš těžko shánět. Nevýhoda je, že se neprodávají v CZ, musíš je objednat z německého Amazonu nebo Aliexpressu. Já měl štěstí na Black Friday a pořídil je za 950 i s dopravou...

Samozřejmě mezi sluchátky typ "pecky"...