» Poradna » Mobily

Složka v telefonu

Ahoj,Proč, nebo spíše z jakého důvodu je v telefonu složka .thunabis ve které jsou komprimované fotografie. Mohu tuto složku přesunout nebo smazat?Dík za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Presun fotky pokud je potrebujes slozku smaz.Stejne se udela asi znova.

nahledy fotek v galerii, slozku nema smysl mazat...

"z jakého důvodu je v telefonu složka .thunabis"Tak hlavně že ne .cannabis. I když ten obsah by pak mohl být zajímavý. Asi jsi myslel .thumbnails což jsou náhledy fotek pro zobrazení na displeji. Pokud to jsou náhledy fotek, co jsou v Google Photos a ne v mobilu, tak se i po smazání příště vyrobí znovu.