» Poradna » Windows (a jiné OS)

Složka Users - problém s úložištěm u jednoho účtu

řeším zapeklitý problém: aktuálně mám minimum místa na disku zbývá cca 500MB, promazal a přesunul jsem nějaké soubory (cca 40GB) ale do týdne opět téměř full HDD. Mám Win 10, SSD disk 240GB, mám na něm 4 účty. Problém spočívá v tom, že jeden z těch účtů zabírá podle vlastnosti složky 126GB. Otevřu složku tohoto uživatele a jsou tam standardní podsložky tipu desktop,pictures, videos, music, atd. V žádném případě tam ale není nic, co by zabíralo 126GB. Podotýkám že tento účet se téměř nepoužívá. Zkoušel jsem všelijaké čištění disku, ale bez výsledku. Poradí někdo?

Odpovědi na otázku

Podívej se na to pomocí http://antibody-software.com/web/software/software/wiz... Pak budeš hned vědět, kde to místo je....

paráda, hned jsem to našel. Bylo tam spousta logů v tempu, některé měli i 12GB, všechny jsem promazal a nyní OK. Uvolnil jsem cca 120GB. Mohlo mě i napadnout že stačilo zapnout "Skryté položky" pak bych to taky objevil. Díky za radu.

kdyby někdo řešil podobný problém, tak tady se o něm píše http://www.dsl.sk/article.php