» Poradna » Web a internet

Složitější dotazník

Dobrý den, potřebuji udělat složitější dotazník, ideálně na google, netuším, jestli to jde, nepřišla jsem na to. Mám seznam osob (8) a úkolem účastníků je rozdělit čísla 1 - 8 mezi tyto lidi. Tzn. budou tam mít vždy otázku, ve sloupcích tabulky ta jména a mezi ně budou ke každému psát číslo.Tušíte, jestli to nějak jde? na google je možnost kategorie mřížka ale ta umožňuje pouze zaškrtávat, nejde tam psát číselnou hodnotu...

Odpovědi na otázku

ale k té mřížce jsou přiřazené různé možnosti, takže zaškrtnutím se ti do odpovědi přidá tato možnost - takže když budeš mít mřížku o 8 sloupcích, tak můžeš přiřadit 1-8. Nicméně to neřeší, že když jedno to číslo použiješ, tak by ti to teoreticky u další osoby nemělo ho povolit..

Ano, lze.