Složení PC

Dobrý den, prosím Vás chci si koupit nový pc nebo komponenty. Chtěl bych poradit jakou základní desku procesor , grafickou kartu a paměti si mám koupit, abych mohl bezproblému nahrávat a stříhat video které do pc nahraji přes pinacle 9 nebo 10(vlatním origo, vím že jsou vyšší). Zatím mám jednojádrový intel 2,93 2 giga ram. Ale nějak to pokulhává . Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědi na otázku

Hlavně 3 rychlý disky.

jaky je cenovy limit?
zatim mrkni sem,-pro inspiraci
Sestavy na září: udělejte radost školákům
www.zive.cz ...

Ahoj, asik bys možná uživil i celý nový, mám zálusk na toťto IMG:img218.imageshack.us ...

CPU Core 2 Duo E8400 + AC Freezer 7 Pro
4GB RAM A-Data Vitesta 800MHz
2xSamsung F1 640GB
Deska Gigabyte s chipsetem P35 nebo P45
dal nevim co by sis pral?