» Poradna » Programy

Slovencina

caute, neviete mi niekto poradit kde zozeniem slovencinu na nemecky XP?? na microsoft.sk nie je ale viem ze existuje.dakujem

Odpovědi na otázku

Mui existuje len na anglické verzie Windows. Za predpokladu že je ten nemecký win urobený pomocou mui tak ide doinštalovať akékoľvek iné jazykové rozhranie. Ak je to plne lokalizovaná verzia tak smola.

myslim, ze je ciste nemecke win t.j. plne lokalizovane v tom pripade asi mas smolu