» Poradna » Mobily

Sloučení dvou zvukových stop

Poradí někdo, prosím, jak sloučit dvě zvukové stopy formátu WAV do jedné stopy, např. stopu 2 přihrát do stopy 1 v jeden celek ? Při digitalizaci skladby z MP totiž program Audiolava analyzuje charakter zvukového záznamu a dvě různě znějící části (úvodní část fanfáry-sólo trumpety a následující část plně obsazený orchestr) rozdělí do samostatných stop. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

ten soft neznám, ale Audacity podle mne umí stopy smixovat dohromady. Jo a myslím, že Audacity takovéhle blbiny s rozdělováním nedělá. Tam se nahrává dle nastavení

Což vyzkoušet něco z tohotohttp://www.zive.cz/clanky/6-nejlepsich-progr... Je to zrovna o půl stránky níže