Sloučení disku C a D bez ztráty souborů

Čau ahoj,Lze nějak sloučit disky C a D bez přeinstalování a formátování? Disky jsou rozdělené jen virtuálně na 2x 500GB.Díky

Odpovědi na otázku

Partition Manager Free Edition

Pokud se ti data z D: vejdou na C: tak ano. Pokud ne, tak je budeš muset někam zálohovat. Jakmile nebudeš mít na D: nic důležitého, prostě ho odstraníš a C: zvětšíš na celý disk.

Víš vůbec, co to je disk? Samozřejmě v tvém pojetí.Obávám se, že naprosto nemáš pojem, co vlastně je disk. Zkus se pochlubit. Pak ti vysvětlím, zda tvůj dojaz je jalový nebo přece jen k "něčemu".

ty se nauc delat www stranky a pak tu delej chytraka tynemohouci hovsdko bozi

Vifíš. tři blbečkové už se - samozřejmě anonymně - přihlásili.

A čtvrtý také nelenil.

dnes ti ide karta, obľúbené téma.

Jo, jo, vždy mě pobaví, jak tady kdejaký trouba brečí, prosí a hlavně nemůže pochopit, že když opravdu něco zašifruje - ono to tak ty hlupáky láká, ten falešný pocit bezpečí - že vůbec není jednoduché a mnohdy je naopak zcela NEMOŽNÉ, zašifrovaný obraz zase "zviditelnit" pro jejich mrňavé mozečky.Ovšem nejkouzelnější je - říkám tomu přicmrndávání hlupáků s velmi často nejvyšší úrovní hňupství - kteří se navíc neumějí vyjadřovat, nemají znalostní fond ani primitivní vyjadřovací schopnosti nemluvě o tom, že "pustí" na veřejnost akorát tak nadávky (a to ještě s velmi hrubými pravopisnými chybami a neskutečně mizerným slovosledem, co je charakterizuje vždy). Takže použijí KPZ v podobě znaku "mínus", ten přesně odpovídá jich úrovni blbství, protože ani "-" a už vůbec ne "+", nedokážou odůvodnit, aby tak rozbolavělé ego (najděte si ve slovnících cizích slov) aspoň uklidnili. Neumím si představit tu primitivní atmosféru u nich doma, výchovu, úroveň komunikace. Je to smutné. Společnost nemůže být rovnocenná v úrovni vzdělanosti, inteligence, sčetlosti, vyjadřování - těžce nebo nemožně by se rozpoznávali blbci, které tak "miloval" např. J. W.Jednou tady napíšu nějaká tvrzení, které ale "zašifruji" do negace a opět se budu těšit na "mínusy" hlupáků, kteří se určitě ukáží. Chytí se, věřte mi, jsou přece trotlíci.

Disky?? Či Oddíly????