SLI

Zdravim... měl bych dvě otázky :) 1) Můžu dát do SLI například grafiku GTX 760 od MSI a 760 od gigabitu zároveň? Nebo to musí být plně totožná karta?2) Mohu dát například GTX MSI 760 2g do SLI s GTX 960 4G/2G Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

1/ ano...možná ale bude nutné sjednotit takty gpu a paměti. Pozor při SLI na efekt, který se dá popsat tím, že máš sice vyšší FPS ve hrách, ale hra hůře reaguje na pohyb myši. Je tam vyšší odezva. Proto se SLI moc nedoporučuje, raději jednu výkonnější kartu.2/ ne...respektive zatím s DX 12 prý půjde využít více grafik současně. Ale není to SLI, tj. využití integrované grafiky v procesoru + např 970 + 7950...to vše najednou. Ale uvidíme jak to doopravdy pojede až vyjde oficiálně první hra s plnou podporou pro DX12. A zda i vývojáři her budou ochotni investovat svůj čas do téhle fičury.

1) Pravdepodobne ano, to by nemal byt problem... skus trochu pogooglit....2) Urcite ne... na SLI potrebujes dve rovnake karty... Ale minule tu bol na zive.cz velky clanok ze preco je cele SLI a CrossFire blbost... tak ak nemas tie grafiky kupene- kukni si ten clanok a zvaz ci to je dobry napad

Pokud bys byl "amatér", jak se podle nicku snažíš naznačit, pak bys odpovědi znal.Lépe jedna pořádná, než dva staré šroty.