SLi MSI NX7600GT

mám jednu MSI NX7600GT-T2D256EZ a chtěl by jsem jí zapojit do SLI,poradí mi někdo jestli půjde s NX7600GT-T2D256E?Mám pasivně chlazěnou Asus M2N32 SLi a pasivní chladiče se dotýkají,tak by jsem ji dal do druhého slotu a tu s aktivním bych dal k pasivu....díky za rady.

Odpovědi na otázku

Nez provedete tenhle, technicky jiste zajimavy, ale ekonomicky nesmyslny krok, radeji se podivejte na nejake testy. Zjistite, ze prodanim slabe karty a nakupem jedne silnejsi na tom budete o mnoho lepe!

Koukal jsem na testy a asi to stejně dopadne koupí jiné grafiky...