SLI-mod

Ahoj, chci se zeptat, lze propojit ruzné grafické karty ve SLI modu, nebo to musí být stejný výrobce, značka i typ??Díky

Odpovědi na otázku

Musí to být stejný typ (např 2* 8800 GTX), a na značce nezáleží, ale když budeš mít stejnou značku ,tak máš jistotu ,že to bude stabilní

Musi byt stejny typ. Vetsi pravdepodobnost bezchybne funkce je u identickych karet - tedy stejny typ stejneho vyrobce.Tak jako tak neni duvod SLI nebo CF pouzivat.

úplně stejná odpověd, co sem napsal já

Njn, ono kdyz se chvili nerefreshuje.. :o))Ale navic jsem jeste zpochybnil smysl cele akce. To je, rekl bych, dost dulezite.