» Poradna » Ostatní

Sledovátí tv přímo přes tv (bez satelitu)

ahoj zaslechl jsem něco že jde sledovat tv přes hbbtv jelikož mám skylnk a skoro všechny programy jdou do HD takže bych nechtěl kupovat novy satelit ale sledovat tv přímo přes tv např přes to hbb nebo jiný způsob který znáte

Odpovědi na otázku

???????

Skylink je poskytovatel satelitního vysílání. Pro příjem HD programů musíš mít odpovídající satelitní přijímač. O využití "hbbtv" zde: https://www.radiokomunikace.cz/hbbtv-propojeni-tv-vysila...