» Poradna » Web a internet

Sledovat Mistrovství Světa v hokeji 2015 přes online přenos zdarma

Čau,Neznáte někdo nějakej web kde se dá sledovat MS 2015 online zdarma?Děkuju

Odpovědi na otázku

A přímo tady jsi to zkoušel? Mě to šlo a jde i když vedle mě jede TV

Dopr... já zapoměl na odkay sorry http://www.ceskatelevize.cz/sport/zive-vysilani/

Dopr... já som neuspel na Slovensku.Zvolený pořad lze přehrávat pouze na území ČR.This content is not available at your territory due to limited copyright.

Já jsem taky neuspěl "Vysílání vyžaduje Adobe Flash Player ve verzi 11.0 nebo vyšší."

Pokud mas telefon s Androidem, nainstaluj si aplikaci CT Sport z Google Play. V te to bezi i v zahranici - konkretne otestovano ve Francii.

AMAZING! I Just got myself 3620 Free Riot Points for League of Legends at www.riotgenerator.com Check it out it really works!

Sleduj www.ziveprenosy.cz můžes navíc sledovat vše v češtině

V Anglii si proste Cech hokej nezkoukne! 😡😡😡😭😭😭

Jen nekdy je to i v ceskem jazyce ....

čt4 on line

a aby to bylo v nějakém rozlišení aspoň 720?

Pokud nevadí anglicky mluvící komentátor, pak je asi nejjistější (ze zahraničí) sledovat to na youtube kanálu IIHF https://www.youtube.com/channel/UCtmgna7qB0oQF2oO...

píše mi to video nedostupná v zemi. která stránka umí proxy? zkoušel jsem jich asi 30, někde nešly scripty, na jedné to vypadalo uspěšně ale video se nenačetlo a na půlce mi to napsalo nedostupné ve veší zemi?

Nevím, nemám s tím v Polsku problém.

Skús On-linetelevize ale najprv si stiahni adbloc k kôli reklamám .