» Poradna » Mobily

Sledování vidí z internetu na Smart televizi LG.

Při načítání vidí z internetu se někdy video nenačte a někdy se spustí jen zvuk.Často vůbec nejde video vybrat. Když byla TV nová tak vše fungovalo.

Odpovědi na otázku

Taky záleží, kdy TV byla nová a přes jakou aplikaci to sleduješ.

Díky za zprávu - cením si toho.

Super, tak už víme, že něco nejde. Akorát nevíme to podstatné, jako třeba co je to za videa, jakým způsobem je pouštíš, co je to za TV atd.

Jednoduse - sledovani nelegalniho obsahu prez webovy prohlizec na TV proste neni vyrobci podporovany zpusob, pouzij aplikaci nektereho z VOD poskytovatelu.A to nezminuju nepohodlnost prochazeni webu na TV.

1 neco se změnilo na vaší televizi = nastavte to jak to bylo. Co a jak jste na té neznámé televizi mel nestavené my tady nevíme2 ty stránky jsou dělané především pro počítače a plnohodnotné Internetové prohlížeče. Takže ono to nefunguje třeba protože to tak někdo proste udělal.

jediné smysl plné řešení je mini pc do usb,nebo starší pc stále připojené k tv,protože něco dělat na prohlížečích které jsou v tv je za trest

když to na tv původně šlo a teď ne,neaktualizovala se tv?

To jestli Vaše TV se aktualizovala máme vědět místo Vás my ?

Pouzivat prohlizec na TV je za trest... od toho jsou jina zarizeni (PC, tablet, nebo nouzove telefon).

Ta TV třeba podporuje jen nějaké kodeky a nějaké maximální rozlišení. Před x lety to stačilo, dnešní videa jsou ale už běžně ve větším rozlišení a v jiném kódování, které ta TV neumí... Chtělo by to bližší popis...