» Poradna » Web a internet

Sledování videa přes web

Zdravím, chtěl bych se zeptat asi někdo nezná nějaká plugin //rozšíření na Google Chrom, budu se vám snažit vysvětlit co potřebuju : Když sem koukal na video např přes youtube a nebo jiné stránky tam se mi uprostřed ukázala taková šipka . Když sem na ní kliknul tak mi to video hrála 2x. V Okénku zvlášt a na té stránce. Mělo to jednu výhodu . Mohl sem dělat svou práci a při tom koukat na to video. Mám takovej pocit že tohle rozšíření vlastní i Opera . Děkuju za rady =)

Odpovědi na otázku

Dík, a na ostatní stránky asi nevíš co ? =/

To by musel existovat nějaký doplněk, který by automaticky rozeznal video prvek na stránce a udělal z něj popup okno. Což koukám zatím neexistuje.

Ak chceš okienko, nestačí VLC?