» Poradna » Web a internet

Sledování stažených videí na YouTube

Zdravím, mám dotazMěl jsem aktivované YouTube premium, které jsem měl dva měsíce zdarma. Během té doby jsem si stáhnul nějaká ta videa, abych je mohl sledovat bez toho, aby mě otravovalo to načítání.Premium už nemám. A kvůli tomu nemůžu a ty stažené videa koukat offline. Není možnost, jak je sledovat i bez toho premia? Absolutně jsem nepochopil tohle omezení ze strany YouTube...Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

To omezení je tam právě proto, abys za tu službu musel platit. Jinak existuje řada programů a pluginů do prohlížečů, které umožňují z YT stahovat videa. zkus třeba jDownloader

Aha, díky

Čo nechápeš ? Chápeš obmedzie z strany kina , že keď si nezaplatíš za lístok , do kina ťa nepustia ? Ak nie , potom je to s tebou ťažké !

Asi nejdulezitejsi je uvedomit si ze obsah (a nejen ten) proste neni zadarmo...

NewPipe

Úplně nejjednodušší je použít tento trik. Před asresu vide připiš ss a ůžeš vesele stahohovat a dívat se offline. Příklad: video má adresuwww.youtube.com/watch?v=MJwGABkn4tY,přidej ss: www.ssyoutube.com/watch?v=MJwGABkn4tYa můžeš vesele stahovat a pak se dívat offline.

Úplně nejjednodušší je použít tento trik. Před adresu videa přidej ss a můžeš vesele stahovat a dívat se offline. Příklad: video má adresuwww.youtube.com/watch?v=MJwGABkn4tYpřidej ss:www.ssyoutube.com/watch?v=MJwGABkn4tYa můžeš vesele stahovat a pak se dívat offline.

Může ten, kdo dal mínus napsat proč? mnou zmiňované řešení má obrovskou výhodu, že není potřeba stahovat do PC žádné pochybné programy, vše běží v prohlížení a hned.

oprava: ne "prohlížení", správně má být v prohlížeči (internetovém).

A kvalitu videa si vybereš jak? Jak si nastavíš, aby se videa stáhly automaticky v době, kdy ti to vyhovuje? Jak stáhneš celý playlist? A jsou další věci, které ty tvé "pochybné" programy nabízí...

Evidentně jsi to ani nezkoušel a hloupě plácáš! Kvalitu videa si vybereš z rozbalovacího seznamu. Na stáhnutí několika videí to úplně stačí. Pokud ale nutně potřebuješ zálohovat celé Youtube, tak se obrať na Google...Ano, ty pochybné programy toho opravdu nabízí více, jako bonus dostaneš zdarma a skrytě spyware, viry, červy, odcizení dat, atd.

Playlist není celý youtube. Dle tvé logiky, teda v počítači nemáš žádný program, přece si nainstaluješ spyware, viry a červy.

Na stažení několika videí to bohatě stačí, přečti si původní dotaz. Pokud si někdo "musí" stahovat playlist se stovkami videí z Youtube, tak je to případ pro psychiatra.Vzhledem k tomu, že Youtube nepodporuje stahování videí, dělají to pochybné programy. Pročpak asi takový program existuje a jak z toho jeho tvůrce profituje (otázka za 5 bludišťáků)?Pro ty pomalejší: https://pcworld.cz/internet/co-je-dobre-vede...

No kdyz si prectes obe sve odeslani budes vedet proc mad ne jedem minus ale uz 9.

Kvůli překlepům, které jsem opravil?Ty tam máš těch překlepů spoustu a hlavně ani neumíš používat čárky ve větě. Evidentně debilní děcka, vraťte se do školy!

Stav se s vytkou az budu v notebooku. To se ti to pise kdyz mas klavesy i s diakritikou a prehled nad textem pres celou stranku 22 palcuuuuuuMinusy za opakovany stejny text a nabadani k stazeni skodlivin. Ja ti ale minus nedal ani jeden

Dik za odkaz, ale na to co stahuji v mobilu ( do 12 minut kus), mi staci bezne stahovani. Vyber dam do disk kde lze prehrat offline jen to oznacit.

Btw, můj monitor má trochu více než bídných 22". 1) O diakritice jsem nic nepsal (to se dá pochopit jako zvyk z doby, kdy dikakritika nebyla - už v té době jsem s počítači pracoval). Chybí ti oddělení vět čárkami a tečky za větami! To nijak nesouvisí s diakritikou.2) Opakovaný text? To byla oprava překlepů!3) Jaké stažení škodlivin? pokud si přečteč můj příspěvek pečlivě, zjistíš že se nic nestahuje (tedy stahuje se požadované video). Z tvého projevu je vidět že jsi typický mladý namachrovaný "mistr světa", který ve skutečnosti nic neumí. Doporučuji návrat ke školním knihám.

Ve své reakci na tvé mínusy, proč je zřejmě máš, jsem našel ve své krátké větě,( kde bych běžně nic nedával ani v milostném dopise) maximálně jednu chybějící čárku. Ted jsem ti jich přidal až zbytečně víc.

Stále jsi nenapsal, proč mám ty mínusy. Opravdu to nevím, tak mi to srozumitelně napiš. Poradil jsem tazateli jednoduché a fungující řešení jeho problému.Nyní k pravopisu:Tvoje věta: "No kdyz si prectes obe sve odeslani budes vedet proc mad ne jedem minus ale uz 9."Oprava: "No, když si přečteš obě své odeslání, budeš vědět, proč máš ne jeden mínus, ale už 9.."-chybějící diakritika (háčky a čárky) lze pochopit jako sílu zvyku, ale vymlouvat se na chybějící diakritiku na klávesnici mibilu je v dnešní době trapné-překlep se také stane, máš jich v jedné větě více-ovšem napsat takovou větu bez jediné čárky, to značí naprostou neznalost (mimochodem se to pak ani nedá pořádně číst)A ještě jedna věc. Při psaní textu se pokračuje hned za závorkou a nedělá se tam mezera (máš to ve více příspěvcích, takže to není překlep ale další tvoje neznalost).

vybodni se na to tady nejsme ve zpovednici

a na minusy čekej odezvu od tech co ti je daliode me mas za dvakrat polozeny dotaz v rozmezi dvou minut

Mínusy mi jsou k smíchu, zvlášť od dětí.

Nevypada to ze by ti byly k smichu. Mel jsi vyse v case 11:55 hod vyhrady kdo a proc ti dal minus a ted se kasášChyb a preklepu naflakas jak romove decek a kritizujes ze nenam nekde carku ve vete a tecku na konci, vis ty vubec kolik stoji barva na tiskJdi za maminkou at ti da veceri mluvis/pises z hladu. Pak se muzem setkat ve zpovednici a dat rec

Ptal jsem se, protože mě zajímalo (!), proč někdo dává mínusy příspěvku, kde je jednoduchá rada. Proč bych se měl starat o virtuální mínusy a plusy u anonymního příspěvku?Podle toho jakým stylem píšeš, je jasné, že jsi děcko. Kolik je ti let? Podle úrovně nějaká nižší třída základky. Určitě je ti méně než mým dětem, tak mlč a šoupej podrážkou.Co to meleš o barvě, ty si diskuzi tiskneš? Do kostela chodím jen někdy o Vánocích na půlnoční…, na stránky pro děti nechodím.

Jasne odber proudu za kazdy dotek. Oroc mi rikas o kostele zpovednice je aa pokec. Kdybys byl o 15 let starsi tak to tu kolem roku 2015 chodil cestinar ale ty to byt nemuzes ten neplacal jak ty.

Protoze ten tvuj SS je stupidni a nezvlada ani 720p se zvukem:https://www.gihosoft.com/hot-topics/free-youtube-d... Zkousel sem jich par nez sem nasel nejaky co umi 4k se zvukem v .webm navic pokud to je treba v 60fps

SS jsem použil kdysi (vzpomněl jsem si, tak jsem poradil), tenkrát dobře fungovalo. Mohli před nějakou dobou něco změnit, to se u těchto služeb stává. Nicméně 720p se zvukem to určitě umí, viz můj příspěvek níže, teď jsem to zkoušel.Tvůj seznam je fajn. Stažení videa z prohlížeče je určitě lepší, než si instalovat podezřelé aplikace.Obecně stahování obsahu ve 4K chápu. Ale nerozumím tomu, že má opravdu někdo potřebu stahovat 4k z Youtube? Youtube šetří místem i datovým tokem. Je 4k a 4k, že...

No nevim. Ma tak trochu pravdu. Ten tvuj "ss" neni schopen stahnout nic lepsiho, nez 360p, vyssi rozliseni da jen bez zvuku, coz je k nicemu. Kdyz zvolis stahnout i se zvukem, nabidne instalaci jakehosi smejdu... To asi myslel tou skodlivinou. Ale jinak dik za snahu.

Já tím několikrát stahoval videa a žádný problém. Maximální rozlišení už nevím. Teď jsem vyzkoušel jedno video, které je v originále 720p a 720p se také stáhne, i se zvukem (https://www.youtube.com/watch). Na shlédnutí videa na mobilu to bohatě stačí. Archiv 4K z Youtube si snad nikdo nedělá, pro to se chodí jinam.Instalaci ničeho (žádné vyskakovací okno ani nabídka) mi stránka násilně nenabízí. Používám blokátor reklam, vyskakovacích oken, skriptů a dalších ošklivostí, tak možná proto.

Hm, asi mas velke stesti, nebo ja velkou smulu, protoze zadne z tech, ktere jsem zkusil ja, neda na vic, nez 360p.A pak je vpravo volba na ten downloader...

No tak se podivej jak se SS popere s timto:https://www.youtube.com/watch4K z YT si dela kdo chce, pokud je original v 4k tak to nebudu stahovat v 720p. Archiv si teda nedelam..

Nabízí mi to 720p a vyšší bez zvuku, máš pravdu.Ale můžu se zeptat, jaký je smysl mít takové 4k video offline z Youtube v mobilu?Na velké úhlopříčce TV si to snad můžu pustit online a archiv si neděláš, jak píšeš.

To 5 min video ma 650MB, stahoval sem to jen pro test 4k@60fps v nove TV pres Plex jestli to nekde nedrhne. V mobilu to smysl nema, online si to pustis jen pokud na to mas 20Mbit linku. Ano 720p je max co vetsina zvladne se zvukem, u vyssiho ma YT zvukovou stopu zvlast.

Pro testování TV to stažení chápu. Na takové testování je ale mnohem vhodnější postahovat speciální sady videí, která jsou v různých rozlišeních, kodecích, datových tocích a fps. Jsou stránky, které se tomu věnují. Už si nepamatuji odkud jsem taková videa stahoval (právě pro testy TV a přehrávačů TV), ale když pohledáš, tak určitě najdeš.Už jsme dost mimo původní téma, tazatel rady dostal, navrhuji diskuzi ukončit.