» Poradna » Programy

Sledování pc přes mobil

Dobrý den můžete mi poradit potřebuji aplikaci která mi umožní sledovat kdy si můj syn zapne pc a kdy si ho vypne ale aby jsem to mohl sledovat na mobilu jelikož pracuji v cizině tak abych měl přehled kolik tráví času na pc děkuji za rady s pozdravem Pásztor Vlastimil

Odpovědi na otázku

Na to je vícero nástrojů a liší se podle toho, zda-li chcete placené nebo neplacené řešení...Nevím jestli to obsáhne co chcete, ale lze to nastavit i přímo ve windows, jmenuje se to rodičovská kontrola. (pokud zadáte do google tyto slova, určitě nalezne i více programů a informací).Některé placené antivirové programy tuto funkci mají také, třeba BitDefender, ESET i Kaspersky určitě.. Osobně jsem zkoušel řešení od BitDefenderu a byl překvapen, co vše šlo nastavit. Jako příklad uvedu kromě sledování času nastavit, jaké aplikace může dítě spouštět a kdy. Pokud došlo k přesažení časového limitu u zařízení nastaveného rodičem, objevila se obrazovka, že čas pro dnešní den již vypršel a nešlo se na daný účet (účty) vůbec přihlásit v dobu, kdy jsem zvolil. Vše se ovládalo přehledně z Antivirové webové aplikace společně s antivirovým řešením jako plus lze zakázat i různé weby, třeba s pornografickým obsahem, či jiné. To vše samozřejmě lze ze stejné webové aplikace udělat i pro mobilní zařízení, takže dítěti s chytrým telefonem jak android tak IOS nezbyde při správném nastavení nic jiného, než-li jít spát... Ale je toho mraky, pokud máte router značky mikrotik, který se Vám stará o síťový provoz lze něco podobného udělat na routeru, určitě umí jiné routery totéž. Je plno neplacených aplikací, je ale otázkou co vše umí a jak spolehlivě.

Podle https://www.chip.cz/novinky/trendy/automatick... sem si nastavil zápis časů do souboru (logování) a ten sem si posílal na OneDrive. Pro jednoduchý přehled mi to stačí.