» Poradna » Programy

Sledování aktivity a uživatele PC

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda-li existuje nějakej software pro sledování aktivity PC a uživatele co na nom dělají. Mám menší firmu a chtěl bych vidět co pracovnice provádějí na firemním počítači v kanceláři. Existuje nějaký software který zaznamenává aktivitu na PC co dělá uživatel např. chattuje, kouká na soc. stránky atd. Chtěl bych poradit se SW který celou dobu nahrává obraz a pak data lze stáhnout na USB flashku. Děkuji předem

Odpovědi na otázku

Kdo ti dělá IT technika? mášli tedy někoho.. on to pořeší..jinak ono jde vše zakázat a nebudou stejně dělat nic

Milý malý podnikateli, nebo jen kecáte?! Na to tu je terciální sféra, nebo si pořiďte a plaťte informatika, který výpočetní techniku bude administrovat!
Toto není téma na obecné fórum!

Doporucuji na proxy serveru preventivne zablokovat nektere stranky (Facebook, YouTube a pod.). Se sledovanim opatrne, mohl by ses dostat to problemu s justici. Poruseni listovniho tajemstvi (sledovani emailove korespondence atd.) je trestny cin a take by to tak mohlo byt posuzovano, at uz to budes potom jakkoliv pragmaticky zduvodnovat. Uvedom si, ze tvi zamestnanci nejsou povinni se ti zodpovidat, co v praci delaji. Dostanou ukol a maji jej splnit. Ty pak muzes zkontrolovat vysledky jejich prace. Jakekoliv sledovani a pod. je nepripustne a ver mi, ze soudce pak nebude na tve strane.

Uvedom si, ze tvi zamestnanci nejsou povinni se ti zodpovidat, co v praci delaji.

to si delas srandu.... uz ponekolikate...

Dobrá vedu malej obchůdek s kosmetikou a kolikrát pracovnice udělají chybu v pokladním systému a já chci vidět kde a kdy, tak proto chci mít nějakej soft. v kompu abych mohl kolikrát přijít na tu danou chybu. Mě je to fuk at si lítaj po webu, ale prostě chci mít kontrolu

cože? udělají chybu v pokladním systému a to co píšeš v dotazu se kerewsky liší...tohle je vcelku hnus.. jestli chceš hlídat manželku zkus s ní nejdřív pormluvit..pokud nekomunikujete... pak to je to prvotní co je třeba řešit a ne to co kde komu by "mohla"psát a i tak je to její osobní věc.

To je zajímavé, "pokladní" systém, kde by člověk předpokládal nějakou databázi,kde lze zajisté zjistit zadavatele, zadání a čas zadání položky do databáze...

Takže dotaz je naprosto špatně situován, dotaz má směřovat na tvůrce software!

Asi teprve rozjíždím obchod s kosmetikou a chci vidět kde a kdy dělaj prodavačky chybu co jim děla problém víš. Ty asi soudíš mě podle sebe ...

A jak to uctujes ...? To jako neni videt cas a datum chyby? Jak si teda na tu chybu zpetne prisel?

neber to nejak osobne, ale to jsou dulezite informace :))

Z uctovnych systemov sa da velmi presne zistit kto, co, kedy a ako urobil. Treba to na zaciatku len spravne nastavit. Mozno vas to prekvapi, ale je to robene kvoli moznemu vyvodzovaniu pravnych postihov za neopravnene aktivity.

"...Dobrá vedu malej obchůdek s kosmetikou a kolikrát pracovnice udělají chybu v pokladním systému..."
"...Asi teprve rozjíždím obchod s kosmetikou a chci vidět kde a kdy dělaj prodavačky chybu co jim děla problém víš..."

Tak nevím, pokud si odmyslím příšerný písemný projev, pak je naprosto zbytečné radit cokoliv, když pokladní systém je v režimu PT-ZD. Navíc takový software se snad dodává s nějakou podporou, pokud ho ovšem neplichtil dotyčný v nějakém Excelu...

Když ti nědko bude administrovat pc jde zablokovat spousta věcí a chyba v pokladním systému asi nejspíš vyjde najevo při inventuře ne ..? no já nejsem obchodník,ale každá chyba se někde ukáže

Ahoj,

např. tohle http://www.slunecnice.cz/sw/activitymon/...

Sledování aktivity na firemním počítači je naprosto legitimní !!! je to jeho HW a SW

Súhlasím šéf firmy má právo na používanie nástrojov kontrolujúcich dodržiavanie firemnej politiky a kontroly zamestnancov. Všetko má, ale svoje hranice. Zamestnanci by v prípade nasadenia mali byť informovaný, že môže byť sledovaná ich aktivita na firemnej výpočetnej technike.