» Poradna » Mobily

Šlápnutí na tablet

Dobrý den, tablet si nechávám u postele, a v noci, když jsem šel spát, tak jsem na něj omylem šlápl a praskl displej tak, že se zobrazuje jenom bílé světlo a tam, kde je prasklý, tak je duhový, někdy černý (viz obrázek) a mám pocit, že je v prčicích a nepůjde to opravit. Vyvede mě někdo z omylu? Nebo už je jak se říká v kelu?Fotka: http://minibackup.wz.cz/other/tablet.jpg

Odpovědi na otázku

Vždy lepšie, ako stúpiť do ho\vna v nočníku.

Šlápnout do plného nočníku mnohdy dopadne lépe, než žádat o radu na Živě.cz.

Myslím, že se ptáš na nesprávním místě. Dones to na opravu a tam ti řeknou jak moc je to špatný a případně kolik by to stálo..

příště si kup z řady Panasonic toughbook, nebo Dell Latutude Rugged Extréme

a taky by měl zhubnout

opravit to pujde ale za polovinu ceny za kterou jsi kupoval tablet

Nebo za celou.

občas i za více

Zaleží na cene tabletu . Sklo 20€ . displej 30 - 35€ , lepidlo 12€ , práca 30-40 € = 90-110 €. Pri 70€ tablete ? No , neviem .

Příště hamtej raději na mixér, ten něco vydrží.