Slaby zdroj pro PC?

Prosím o pomoc.
Vymenil jsem ve starym PC zdroj shorelej za novej, nechal jsem 300W.
Ale ke dvema mechanikam a jednomu 80GB disku jsem NAVIC napojil novy disk 150GB.
Krasne to jelo.

Ale když jsem pak chtěl zkopirovat jedno CD, dal do mechaniky 1 origoš a do mech. 2 prazdne CD a spustil NERO, tak se mi PC restartovalo:(
To vždy, když se pokusil takto to CD zkopirovat.

Na obrazovce pak po restartu to psalo, že System obnoven po zavazne chybe Windows.

Myslíte, že chybou je ten zdroj, co je slabej? Že by to 350W utáhlo? Nebo radši ještě víc?

Odpovědi na otázku

Jj, vypada to na slabej zdroj. Napis co tam je za komponenty, zejmena procik a grafika, at se da odhadout spotreba. Taky zalezi, co je ta nova 300W za znacku. Treba eurocasy nejsou moc popularni ;)

ano slaby zdroj pri roztoceni mechaniky si mechanika ukousne kousek vykonu zdroje. pokud chces casem pc prestavet na neco novejsiho kup rovnou nejaky znackovy zdroj aspon fortron 450 w typ gln nebo bluestrom. za dalsi zdroj ktery odesel do vecnych lovist mohl castecne narusit zakladni desku a jeji stabilitu + ramky doprucuji pc obmenit nejakou novejsi deskou treba od nekoho na pc bazar .net dost lidi tam prodava desku+ procesor + ramky + grafiku za celkem solidni peniz takovy atlon na soket am2 3700+ to uz je jina palba oproti stare srace p2-3.

Tak už jsem zas doma:

mám v tom počítači AMD Athlon 1700+, 1.47GHz, 256 MB RAM

to snad nežere tolik:)

Mechanika mi nyní přehrává DVD, v pohodě, nic necrashuje. Zdroj zustal FORTRON 300

Jsem se podíval do Vypisu udalosti:

bylo tam (právě že jsem tehdy, když to spadlo a restartovalo se, jen vypalovat chtěl) o této službě:

Stav služby Služba modelu COM pro zápis na disk CD (IMAPI) byl změněn na: Zastaveno

Také tam bylo toto:

Stav služby Ati HotKey Poller byl změněn na: Zastaveno

Služba Event Log byla zastavena.

A o té chybě s červeným křížkem psalo toto:

Kód chyby 00000019, parametr1 00000020, parametr2 821978a0, parametr3 82197bd0, parametr4 0a660002.