Slaby vystup na zvukovke FS Esprimo

Zdravim,

moj problem je, ze na notebooku Fujitsu Siemens, Esprimo V5545 mam slaby vystup na zvukovej karte, signal je slaby, mam odskusane mnozstvo reproduktorov, a v nich problem nie je, kazdy iny notebook ma ovela silnejsi vystup, to mam tiez odskusane. Ovladace su najnovsie, hlasitost je v systeme vytiahnuta na maximum, mam MS Vistu, XP som neskusal. Z technickej podpory mi odpisali, ze "zvukovy vystup je vlastnostou produktu, ktory je urceny na kancelarske pouzitie" idu proti sebe - ak potrebujem pustat prezentaciu so zvukom, tak ak mam slabsie repraciky, tak som odpisany - potom som obmedzeny v kancelarskom pouziti. Viete niekto poradit, ako sa da ta hlasitost niekde zvysit, umelo, odomknut a podobe ??? Pls

Odpovědi na otázku

Na Esprimo Mobile jsem měl XP a nyní Vistu a problém mám úplně stejný. Neřeším to však, pro mne u počítače to stačí, do sluchátek také. Na prezentace bych asi použil aktivní reproduktory apd. Možná by pomohl telefonní dotaz na servisní středisko (Fujitsu Siemens) v Praze U Nákladního nádraží 3265/10, Getronics, s. r. o., tel. 296 760 111, jestli se s tímto problémem již setkali.

mam stejny problem
V servisu jsem s nim dokonce byl a pry je to "vlastnost"
a i kdyz vse je vytazene na maximum, pokud neni v mistnosti absolutni ticho, tak neni vubec rozumet
Venku jsem to radeji ani nezkousel.

Docela lituji koupe, vsechny dnes prodavane mobily jsou o hodne hlasitejsi nez tenhle NTB