» Poradna » Notebooky

Slabý výstup mikrofonu v aplikaci Skype

Dobrý den,mám strašně slabý výstup z mikrofonu v aplikaci Skype. Při kontrolním hovoru je zkouška téměř neslyšitelná. Při kontrole nastavení je mikrofon nastaven na maximum, jak ve Windows tak i ve Skype. V jiné aplikaci (Steam) mikrofon normálně funguje. Používám systém Win 10.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Pozri do ovl. panelov/zvuk/nahrávanie/vlastnosti/úrovne a nastaviť na max

V ovládacích panelech jsem koukal a vše je (nebo by mělo) být nastaveno správně. Dříve to šlo dobře, cca 2 týdny to blbne. Říkám si jestli to není chyba po aktualizaci Win 10 nebo Skype.

Tak si asi všade nepozeral.Skype - Možnosti - Nastavenie zvuku - Vpravo pri mikrofón je pod indikátorom signálu malý štvorček a pri ňom napísané Automaticky upraviť nastavenie mikrofónu. Takže môžeš dávať aj maximálne zosilnenie, i tak to zredukuje na prijateľnú hodnotu.Zruš túto voľbu.

Zkusil jsem, nepomohlo to.

Áno, bude to aktualizáciou Skype. Už pred pár rokmi bola taká aktualizácia, ktorá pokazila hlasitosť mikrofónu, ale len naniektorých počítačoch. Odkedy je Skype pod Microsoftom, tak sú s tým samé problémy. Buď počkaj na ďalšiu aktualizáciu, ale nemusíš sa dočkať, alebo použi nejakú staršiu verziu.

Některé zvukovky mají u mikrofonního vstupu extra "zesilovač" třeba 10dB, nutno zaškrtnout.

Je nastaveno na MAX.

Vyzkoušej starší verze skype

OK. Zkusím. Díky.

dobry den chtela bych se zeptat proc masangeru nejde sliset me a ja je slisim dekuji za odpoved

slaby vystup mikrofonu v aplikaci skype