Slabý tisk poloviny stránky HP

Dobrý den,mám problém s tiskárnou HP LaserJet 100 color MFP M175nw.Stránky se mi tisknou s bleděmodrým nepravidelným pruhem po levém okraji a levá polovina stránky se tiskne úplně slabě, při tisku více stránek zasebou skoro neviditelně.Myslíte, že je problém s válcem?Toner jsem měnil a nic se nestalo.Děkuji za Váš názor.Honza

Odpovědi na otázku

Tiskový válec je součástí toneru.Co s tím?Servis.Pravděpodobně výměna pícky.

Podla obrazkov tonerov(su prilis malinke) a podla Alza si myslim, ze valec je extra.Tazatel by sa mal pozriet, kolko na dany valec vytlacil, pokial bolo vytlacene viac ako udava vyrobca, treba objednat novy valec.Az potom servis.https://www.alza.sk/hp-ce314a-hp-126a-d228688...

Tiskový válec (pokud je to takový zelený) je mimo tonery a cca před půl rokem byl vyměněn (neoriginál). Tiskárna píše stav válce 80%. Spíše jestli tím, že to není originál to není nějaký šmejd, kt. po chvíli začal tisknout v jednom místě slabě.

Tak to to vysvetluje, na 90% by som podozrieval ten neoriginalny fotovalec.Bohuzial mas jedinu moznost kupit novy a odporucam original.Pokial to vsak nebude tym, tak potom jedine servis.Do servisu musis poslat vzdy original spotrebak, inak vacsinou RMA neuznavaju...