» Poradna » Web a internet

Slabý signýl WIFI v mobilu

Dobrý den,mám mobilní telefon ALCATEL OneTouch IDOL 3. Wifi router mám ve svém pokoji, ale signál chytám velice dobře i v obýváku na všechny přístroje (tablet, ntb, druhý mobil) kromě právě mého nového Alcatelu. V něm se mi signál z routeru ukazuje velice slabě a často vypadne úplně. Nevíte, čím by to mohlo být? Mobil je po reklamaci, při které byl otevírán a technicky opravován. Nemohl se nějak poškodit přijímač WIFI právě při manipulaci s mobilem? A nebo to není možné vůbec, aby se nějakým poškozením pouze snížila kvalita příjmu signálu. Čím by to mohlo být? Před reklamací jsem mobil neměl dlouho a tak nevím, zda tento problém existoval i před ní.Moc prosím o radu. Díky!

Odpovědi na otázku

Omlouvám se za chybu v nadpise.

Zda sa, ze to budes musiet znova reklamovat ak sa nechces v tom vrtat ty sam. Moze byt nieco s pripojenim na antenu.