» Poradna » Ostatní

Slabý signál

Ahoj,dneska sem si pořídil notebook a když sem se připojik k WI-FI tak sem měl strašně slabej signál.Mam tak 2% signálu..Nevim čim to muže být když sem na telefonu v obýváku tak mam plný signál,ale když sem tam s notebookem,tak signál nemam vůbec.. musim s notebookem do mistnosti kde mam wifi a to potom mam tak 2%. Kdyby někdo vědel čim to je,tak bych byl rád za radu..Notebook:http://www8.hp.com/emea_middle_east/en/produ...

Odpovědi na otázku

Hádám, že může být špatně dotlačený kabel od antény v konektoru na WIFi kartě. Jestli je NTB nový, tak ho vem do servisu, tyhle modely nejsou stavěné na otevírání uživatelem, zbytečně ho poškrábeš.

Ty si asi kuzelnik. Ako si odhadol tie 2% z tych 5 paliciek, ktore to ukazuje?

Co na tom nechapeš?Prostě 2% se rovná 2 čarky.Nechapu co řešíš to,že sem si to řekl po svém,tak si myslim,že to každej pochopil to jen tady pan si musi rejpnout:)Nepiš blbosti prosim te:)

Ok, tak 2 ciarky = 2% :)) V takom pripade je to normalne.Ak je pripojenie stabilne, tak by som to neriesil. V inom pripade by bolo vhodne zistit silu signalu (tlf.aj pocitaca) v jednotkach, ktore sa daju navzajom porovnavat a to su jednotky oznacene ako: dBmPercenta ani ciarky sa nedaju porovnat, pretoze nevies ako je ten signal skutocne silny ked to ukazuje 100%. Tlf.moze povazovat signal 100% napriklad uz vtedy ak ma, len 40%.

Nedá mi to a musím se smát: když 2% jsou 2 čárky, tak 100% je 100 čárek a to potom ta signálová ikona čouhá ještě tak metr mimo notes doprava

tak to si myslis blbe, 2 dily z 5 rozhodne nejsou 2 procenta. blbosti pises akorat ty a jeste jsi drzy.

Veď ho v tom nechajte - keď 2% tak 2% - veď blbí lidi, taky lidi.....