Slabý procesor i grafika?

Zdravím, rád bych si zahrál Rise Of The Tomb Raider, hru jsem si dnes koupil a bláhově jsem si myslel, že když jsem rozjel plynule předešlý díl, rozjedu i tento. Opak byl skutečností. Hra chce minimálně 6GB ramky, já měl 4GB, tak jsem to upgradoval na 6GB. Bylo to o trochu lepší, ale i na minimální nastavení žádná sláva. Grafika byla Geeforce Gt440... Protože teď jsem měl výdaje na stěhování, mohl jsem si dovolit ihned koupit GT720. Myslel jsem si, že to bude lepší, ale stále není...Mohl by být problém v procesoru?Moje aktuální starší sestava: Intel Pentium CPU G620 @ 2.60GHz, 6GB RAM, NVIDIA GeForce. Základní deska: ASUS P8H61 rev 1.00Poradil by někdo prosím co ke koupit za výhodné ceny, aby to jelo v pořádku? Jaký procesor narvu do té desky? Budu muset koupit novou desku? Děkuju, moc si Vaší pomoci vážím.

Odpovědi na otázku

GT720 je +- ten samý sráč jako GT440, možná i horší. Pokud nvidii, tak minimálně GTX 750, levnější nemá smysl. U AMD R7 250X a lepší.Pokud to jde, tu GT 720 vrať. CPU? Ano ani to není žádná sláva. Ale tvoje hlavní brzda je ta grafika. To je opravdu tragedie.Ale ono by stačilo si přečíst HW požadavky:http://www.spite.cz/menu/clanky/rise-of-the-t... Minimum je i3 + GTX 650. Nesplňuješ nic:http://goo.gl/PvIGbUhttp://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GeForce-GT... http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GeForce-GT... (GT 720 je přejmenovaná GT 630)

Děkuji, Já vím, že nesplňuji ani jedno, ale už hodněkrát se mi stalo, že jsem to nesplňoval a hru jsem v pořádku rozjel. Moc se v tom nevyznám, v grafikách a procesorech, a proto jsem chtěl spíše zjistit, jak moc špatné to je. Myslel jsem, že když je číslo 720 vyšší než 440, bude grafika lepší. Možná mě mohlo napadnout, že je nějak extra malá a nemá chlazení...

Nv proc jsi kupoval horsi grafiku nez mas, ale vyssi 1.cislo neznamena to,ze je automaticky vykonnejsi.Kancelarske grafiky znaci Nvidia pismeny GT a herni GTX.Vrat grafiku a budes muset trochu pritlacit na 960GTX/270x,aby jsi nemusel hrat na 800x600 na nejnizsi detaily s propady fps.Ta hra je na grafickou kartu dost narocna, na ultra to da zabrat i 980ti a ty stoji 20 000.

Jen doplnim: ono se to cislovani zatim ustalilo tak, ze prvni cislo znaci generaci grafik a druhe vykonostni radu.Na dnesni hry nema cenu jit do niceho slabsiho nez 750ti popr. 260 u AMD, ale to je opravdu minimum. Cokoliv nizsiho jsou v podstate uz jen kancelarska zobrazovadla.