» Poradna » Programy

Slabý pc

Ahon, chtěl bych se zeptat na něakou nenáročnou hru na můj PC. procesor: AMD Athlon(tm) XP 1.14GHz ram: 1,25GB 32bit systém grafiku teď nevím ale není integrovaná, Win7 Professional :) předem děkuju. Odpovědi prosím zasílejte na můj mail : adakyt@seznam.cz :)

Odpovědi na otázku

Na email ti nikdo nic posílat nebude, zapomeň na to. To je lenost maximální, plácnout někam dostaz a somrovat, aby lidi psali na mail a ty ses nemusel obtěžovat vracet se tam, kde napsals dotaz. Nicméně odpověď je jednoduchá, hedej hry s datem vydání tak kolem roku 2000. Ty ti pojedou solidně

s ohledem na specifikace ti na tom horko těžko jede ten Win7

Athlon XP 1,14GHz + 1,25GB RAM + W7? Na tom musí být skvělá hra už to, aby se uživatel nezbláznil z toho, že se to samo o sobě skoro nehýbe. Znám podstatně novější a v porovnání s tímto i silnější PC, na které bych nic náročnějšího než XP nebo Linux nedal a ideálně je rovnou hodil do popelnice. Toto už je opravdu mrtvé PC. Pokud chceš, aby to bylo alespoň použitelné, používej na tom jen SW, který na to patří. Tedy windows z roku cca 2000-2002 a hry také z té doby. Tedy Windows 2000 nebo XP a hodně staré hry. Bude to trochu méně líný šunt.

já bych dal 32bit Lubuntu + WINE. Lubuntu si vezme 300 MB RAM a staré hry mu na Wine pojedou v klidu. I na surfování by to mohlo dost ožít...

www.hry.cz

Tohle jsou hry, které jsem pařil na podobným stroji http://playdosgamesonline.com/

Soliter a hercky, to mas ale we win uz dane.