» Poradna » Notebooky

Slabý mikrofon

U nového notebooku HP 250 G7 je slabý signál z mikrofonu, druhá strana jej při skype téměř neslyší. Neporadíte někdo?

Odpovědi na otázku

Ve správci zvuku bývá pro mikrofon (trošku skrytá) volba "Zesílení", dej +10 či +20 dB.

Tam mám nastaveno +30

Tak je problém jinde ... +30 už je extrém.

A v Nastavení Systém, Zvuk, Vstup je to na max. ?

Ano na maximu

Mikrofon je nahoře vedle webkamery, nepřelepil sis ho omylem když si přelepoval webkameru? (spousta lidí to dělá)

Nee nepřelepil, to bych asi u skype vůbec neuspěl

Vyzkoušej to třeba na Hlasovém záznamu (ve Start) nebo v testovacím hovoru na Skype. Problém nemusí být u tebe.

Dobrej nápad, pořád jsem přemejšlel jak to sám vyzkoušet. Že tam něco takového je jsem ani netušil. Výsledek - Hlasový záznam perfektní. Tak opravdu bude asi chyba na druhé straně.Díky za tip

Buď připoj externí mikrofon nebo zkus tohle: https://1url.cz/@mikrofon