» Poradna » Počítačové sítě

Slabý internet

Dobrý den chci se jen zeptat...máme nový wifi router tp link a mel by mít max.rychlost 300 mb/s ale jakmile je bratr na WiFi a ja jdu na notebook hrát hru tak se mi to strašně začne sekat a mám vysoký ping...nevíte čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

V TP Link bývá Bandwidth Control., kde to nastavíš.Více k problému zde:https://www.zive.cz/poradna/jak-nastavit-rout... Zkusil bych i nahrát do routeru poslední FW od výrobce.

Plus ta rychlost Internetu co máte doma viz níže JackBrno

Je to bratrem.

Rychlost 300mb/s určitě nemá, možná tak 300Mb/s. Ovšem to že máte rychlý router nestačí, taky musíte mít rychlou internetovou přípojku ;)

Celkom suhlas az na tu vec s routrom. Router s nejakym marketingovym oznacenim 300Mb/s by som nenazyval rychlim, lebo to moze byt 802.11n na 2,4 GHz a este slabym CPU.

Bity jsou nedělitelné, takže milibity neexistujou