Slabé FPS na výkon Grafiky

Dobrý deň,mám zostavu AMD RYZEN 7 2700x, MSI GEForce RTX 2070 super ventus GP OC, 8 GB RAM DDR4,doska GA-AX370-Gaming 5.A potreboval by som poradiť strašne mi dropuju FPS počas hrania napríklad vo Fortnite aleb Warzone mám v jednu chvíľu 70-90 FPS a začnú skákať na 140 pri Fortnite a WZ tak max 110 FPS.Neviem si dať rady prečo nie sú stabilné FPS či je procesor zle nastavený.Asi dôležitá informácia bude že streamujem na Twitch cez OBS ale cez Grafiku nie cez procesor.Ak by ste mi vedeli niekto odporučiť nejaké nastavenia poprípade niekto kto mal rovnakú skúsenosť pomohlo by mi to.Prajem pekný deň.

Odpovědi na otázku

8 GB RAM jako proč? Do herního počítače a k tomu streamování? Mrkni na vytížení při hraní. Doplň druhou stejnou - Je to aspoň 3000MHz , nebo jsi tam dal nejlevnější pomalou 2666 MHz CL 19, protože byla o kilo levnější?

To streamování bych zkusil přes shadowplay v GeForce expirence

To ti prosimtě poradil kdo, že do herního počítače máš dát jen 8GB RAM? To je dnes akorát tak základ do kancelářského lowendu a opravdu ne do herního počítače s RTX 2070 S. Logicky, počítač neustále bojuje s nedostatkem RAM, musí hodně swapovat = dropy FPS.