Slabá výdrž baterie

Mám ASUS A6Km a od začátku mi baterie vydrží jen 2hodiny oproti avizované výdrži 4hodiny,můj známy má ten samý notebook a opravdu ty 4hodiny vydrží. Dá se tedy nějak  znovou naformátovatbaterka nebo jsou nějaká nastavení? Díky Michael.

Odpovědi na otázku

Zalezi na tom, co na tom notebooku delas.Je jasne, ze kancelarska prace je mene narocna na spotrebu baterie nez multimedia ci hry.

Co robis na tom NB? Co robi kolega?Aky mas jas displeja (i kolega)?Mate s kolegom ROVNAKE oznacenie, napr. A6Km-Q011 (najdes dole na sivej nalepke), alebo mate rozdielne? Skus ich sem napisat.Aku kapacitu ma bateria? (najdes na nej). Toto zodpovedz, potom budeme vediet lepsie diagnostifikovat. C.

format baterky udělaš v Biosu doporučuju jinak si stahnout program Mob Meäter ukazuje ti odběr PC - muj M6A 15-17-20W na ( 14,8V * 4,8A = 71W baterku ) takže vydrž přes 4 hodiny

Mam take asus a6km a vydrzi mi taky jen 2 hodiny.Znam dalsi 4 lidi co maji ten samy notebook a taky jim vydrzi jen 2 hodiny.Problem jsem se snazil zkonzultovat s asus podporou a dosli jsme k zaveru ze je spatny bios.notebook by podle vypoctu kapacity baterky a spotreby procesoru mel totiz opravdu ony 4 hodiny vydrzet...doporucuju si procist http://zaloudek.wz.cz/

Jak se jmenuje doopravdy ten program Mob Meäter .... nikde jsem o nem nic nenasel