Slabá citlivost mikrofonu u bezdrátových sluchátek Corzair void elite RGB

Dobrý denKoupil jsem si sluchátka Corsair VOID RGB Elite Wireless, Mám je druhý den nepodařilo se mne je natsavit dostatečnou citlivost mikrofonu. Stahnul jsem si pro-gram ze stránek výrobceA naistaloval jsem ho.Alestále se nedaří nastavit mikrofon tak aby mne slyšeli kamarádi na Diskordu dostatečně. Program se jmenuje iCUE.

Odpovědi na otázku

Tak musíš řvát víc nahlas. A nebo si pořídit něco jiného.

Zadej do google "Corsair VOID RGB Elite Wireless microphone problem" a řeš dle návodů, nikdo to neudělá za Tebe.