» Poradna » Web a internet

Skytí zobrazení aktivity někoho na Messengeru

Nechci na Messengeru vidět, že jsou aktivní někteří lidé, s nimiž si již nepotřebuji psát. Blokaci nepotřebuji a ani ta to neřeší. Jde je nějak označit aby se nezobrazovali?Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Pokud se jedná o Facebook messenger tak -pokud se jedná o skupinovou konverzaci tak Vy selektivně nevyberete konkrétní lidi jako účastník . Můžete jen tu komunikaci opustit.-blokace to opravdu řeší protože ti lidé Vás ani nevidí Vy ani nevidíte je. Jenže to se týká pokud se hlásíte pomocí FB účtu. Pokud se jedná o jiný messenger jako ICQklient , Skype WhatsUP a jiné postup může být jiný . Ale blokování to jistí.

Tazatel má asi stejný problém jako já.Jde o to, že jsem někdy v minulosti komunikoval na Facebook messengeru s cizími lidmi (např. prodej přes inzerát). Nyní se ti lidé pořád zobrazují jako online a nevím, jak se jich zbavit. Blokace není to pravé, mohl jsem s dotyčným komunikovat v nějaké skupině a nyní bych neviděl v té skupině jeho příspěvky.

Podžeet kontakt a pak dat odstranit konverzaci , případně archivovat. Na počítači je to podobné. Jen samotný kontakt nechováte

Mám stejný problém. Ještě před pár dny se mi v mobilním FB messengeru ukazovaly jen ty aktivní kontakty, které jsem si v nastavení povolila a teď tam mám aktivní všechny, co jsou zrovna online. Na PC vidím online jen můj výběr. Vůbec netuším, jak to udělat na tom mobiliu tak, aby to bylo jak dřív...

https://www.cnews.cz/103578-2/ ... funguje ... hurá

Mám stejný problém, s bývalým přítelem, už několik měsíců se mi ukazuje jeho aktivita, což mi připomíná to co nechci, ale když si ho odeberu, tak to je dost dětinské. Takže bych taky potřebovala, aby to šlo nějak nastavit. Ale asi je jediné řešení si psát tisíckrát více s tisíci dalšími lidmi?

Zuzi, jaks to tehdy vyřešila?

messenger mobil - řeším ten samý problém.. přesunula jsem vlákno do archivu, nechtěla jsem to mazat, kdybych potřebovala nějaké info tam najít.. takže jsem konverzaci nesmazala.. z hlavní nabídky/přehledu mi vlákno sice zmizelo, ale ta jeho zatracená bublina se nahoře pořád ukazuje, že je online.. chci ho nechat zmizet odtamtud, ale ne z přátel.. nemám náladu čumět na tu jeho bublinu tam pokaždé, když to otevřu tak jak??

U úplným klidem bych ho odebrala... Co s takovým..

Ty svině sobecká přestaň mě stolkovat.

Kdy jsem na mesengru a aktivní a vidím svoje profil je to v pořádku,nemůže někdo na mě bejt napojeny?

V PC musíte na msg označit ty, které nechcete, aby vás viděli. Je to v nastavení... vidět on line kromě...👍

Obávám se, že jediný způsob je požádat tu osobu, kterou nechcete vidět, aby si to nastavila ona. Skrytí aktivity pro konkrétního člověka. Já to tak vyřešila. Naopak to totiž fakt nejde :(

Musíte jít na Facebook na počítači. Zajet myši na chat a kliknout na 3 tečky (...). Potom na “Vypnout aktivní stav” (pokud ho mate už vypnutý tak klikněte na “Zapnout aktivní stav” potom co si ho zapnete musíte od znova a jen dat Vypnout aktivní stav) ... “Vypnout stav online jen pro některé kontakty...” zadáte tam ty kontakty které nechcete aby se vám tam ukazovali. Dáte “OK”. Hotovo.Ovšem nebudete pro toho daného člověka aktivní celou tu dobu dokud si ho z tama neodstranite ale to myslím že není zas tak velký problém pro vás.

Podotýkám že musíte jit na Facebook a né na messenger.Snad toho někdo využil a pomohl jsem celkově:)

Bohužel je možné vložit pouze osoby, které máte v seznamu přátel

Ahoj, mám už cca dva měsíce problém s tím, že nevidím své aktivní přátele... Svůj stav mám aktivní, ale jejich stav mi stále ukazuje nulu... Mám iphone 7 a dříve jsem viděla všechny ty, kteří byli aktivní.... Mám se též podívat přes počítač? Děkuji za info...

Úžasné, opravdu funguje !!! 😇 Na Facebooku i na Messengeru ! 😁 Moc děkuji

Ahoj, potřebovala bych ohledně aktivního stavu na messengeru a facebooku. Na obou aplikacích jsem si ho na jeden čas vypnula a nyní když si ho chci opět zapnout, tak sic aktivní stav zapnu, ale přesto online nejsem ani nikoho online nevidím.
Či-li má otázka zní, když aktivní stav vypnu v aplikaci Messenger a v pc na Facebooku tak je to trvalé? Už to nikdy nevrátím zpět do aktivního stavu? Má a tím někdo zkušenost, prosím?

Kontakt dát do blokace na messangeru. A hned ho zas povolit. Kontakt se nebude zobrazovat.

Rada

Dobrý den mám problém na Messengeru ztrácí se mi po určité chvíli aktivní stav všech v Messengeru chvíli to vydrží po resetu tel.nebo ukončení programu a znovu spuštění ,aktivní stav někdy jde všech někdy taky ale ne,musím furt restart tel.. ale když to funguje tak jen chvíli a pak se to zelené kolečka zase ztratí u všech na msn ,psát jde vše ok,akorát jako by nikdo není online,nevidíte nikoho pripojeneho... zkoušel jsem už kde co,5x preinstal. Program nic,různé nastavení kde šlo taky nic,používám WiFi vše jde ok a msn nehlásí nikde vůbec nic se nezobrazí (lišta bublina atd.) Nic.... Když někdo napíše nevím to vubec .. když jsem online a všichni v msn také vše ok tak někam zavolám okamžitě to přestane být online a to jsem přes WiFi celý tel,msn ztratí připojení,toto se děje i když používám data ze SIM jdu volat tak ztratí online stav msn,ale i přes WiFi i když data jsou deaktivována,toto se děje i přes data simkarty.. vše ostatní běží twitr,telegram atd.. když tam jsem funguje to ten online stav jak ale odejdu jinam ,vrátím se zpět je to offline ten msn ,ale volat psát jde offline není jen nevydim kdo tam je a není.. ,prosím o nějakou radu zda nevíte co ztim projel jsem komplet nastavení kde ceho a nic.. děkuji Dufek