» Poradna » Programy

Skyrim The Elder Scrolls V

Tak jsem si zase jednou stáhl Skyrim, boužel je tam jenom ruský jazyk... Žádná čeština nefunguje! Nevím si rady... Jestli je nějaký český patch tak bych prosím o link nebo o to jak tam dát samotnou češtinu...

Odpovědi na otázku

Kup si to na steamu.

A tenhle příspěvek nesmažete ?? aha já že warezáky mažete jak mě:)

Doufám, že stáhl znamená ze Steamu, nebo nějaké jiné digitální distribuce. Pokud jde o Steam, stačí v knihovně dát pravé tlačítko a ve vlastnostech přepnout jazyk, když už se to tedy nedalo automaticky.

Tohle bude zloděj.

Snad ne, Skyrim jde sehnat kolem 100,- +/-

Mě to nepovídej, kolikrát je v akci na steamu, ale takovým lidem je líto dát i 5 euro za hru.

V tomhle případě asi už nejde o ty peníze, jako spíše o to vzrušení z toho, že se pohybuje na hraně zákona.

Sem dostal mínus za to, že se Skyrim dá koupit za 100,- Ano, teď je za neuvěřitelně drahých 120 Kč na Kinguinu třeba, to je tragédie... ve slevách jde koupit klidněi za 1€ a pod...

jojo, nějakej zloděj tady pěkně mínusuje

On zase nejede Google ? Je to originál nebo kradené ? Originál na steamu totiž tu cz verzi má stáhnout sám od sebe (mám ten pocit) dle lokalizace steamu, případně en, ale určitě ne ruštinu...

No ano, z finančních důvodů si hru nemohu dovolit...

Hele, s kradením ti tu fakt radit nikdo nebude... pokud nemáš 100 Kč na hru, tak je mi to fakt líto. Jestli seš z brna, napišmi a já ti přidám 50,- ať máš půlku ceny jako základ...

http://hry-pro-pc.heureka.cz/the-elder-scrolls-5-skyrim/ tak to si povídej někomu jinému. Nezlob se na mě, ale pokud máš na počítač. Tak budeš mít i na hru. Pokud nemáš přebytečných necelých 200, tak prostě budeš odkázaný na free to play hry.

Jinak pro tvou informaci, přál bych ti abys zažil dobu, před více jak 18 lety, kdy teprve byl hardware a hry celkově pěkně drahé.

Když srovnám možnou dobu zábavy (100 a více hodin) a to, že se za pitomé kino platí naprosto stejná částka (90 - 120minut zábavy), tak tuhle krádež nechápu. Pochopil bych to u novinky za 1200Kč (byť bych nesouhlasil, protože se to nechá řešit i jinak, třeba 1/2 roku počkat), ale né u hry, která stojí takovouto částku.

Přesně, ještě když si vezmu, že prostě před lety i staré hry stály nejméně 700. To jsem si hodně rozmýšlel co koupit. Jinak nevím jak kde, ale já když jdu do kina v Praze, tak to stojí v rozmezí 160-200, když je dobrý film, tak gold class 300 a víc. Takže i ta hra je levnější.

Presne tak,neprozil dobu,kdy hry na PC stali tolik co stoji na konzoli 1899 a tolik stali i po roce viz age of empire 2.Nebyli moznosti sehnani her levne jako ted.A navic hardware byl "kurevsky" drahy za 40 000 jsi mel kancelarske PC.A platy .Ted je to nehorazne levne navic se hry davaji i zadarmo za vyplneni ankety viz mafie2,civilizace 5,bioshock infinite,....

Mno 170,-, případně třeba kinguin za 3 - 4 € ... já sem ochotný v rámci legálnosti tazateli přispět polovinu ceny, prostě si nekoupím jedny cigára...

Jako ano, ale musíš si uvědomit to, že tazatel na to ty peníze na 100% má. Určitě má smartphone minimálně za 6000, tablet a počítač, ale 160Kč za hru nedá. Mám spoustu dobře vydělávajících známých, kteří by si v životě nekoupily windows, ani hru za 2 eura bysi nekoupily, raději si to stáhnou a pak řeší hromadu problémů. Nejvíce směšné je, že tito lidé jsou klidně schopný utratit za nějaky kredit na uloz.to a stahovat tam. Takže v podstatě za tu nelegalitu ještě zaplatí. Už jsem se o tom hodněkrát dohadoval, ale hlava mi to stejně nikdy nepobere.

kecáš

A počítač, který ti to utáhne jsi si mohl dovolit? Když na hry nemáš, tak je nehraj. Jestli máš čas na hraní, tak máš čas i na brigádu, takže padej na ni a neotravuj tady s warezem.

Posli sem cislo bankoveho uctu Tatinka.Urcite sa ti tu ludia pozbieraju.Ja by som prispel tiez, ale za medzinarodny obrat sa tusim uctuje 10 Eur poplatok.