» Poradna » Programy

Skyrim - zmizela mi mana

Zdravím,začal jsem hrát Skyrim za mága, ale po nějaké době mi prostě zmizela mana. Všechna kouzla můžu sesílat jak dlouho a často chci a je jedno kolik many stojí, mě se ani neukazuje že by mana ubývala. Prostě není... Nevíte někdo co s tím ??

Odpovědi na otázku

Nevim, jestli je tohle dotaz na tento web, ale budiž.Jsou dvě možnosti.Buď máte na sobě očarované předměty, snižující nároky na manu až na nulu. To ovšem platí jen v případě konkrátních magických škol, na které se očarování vztahuje.Nebo jste na místě, kde prostě došlo k zabugování (například v hájku obrů, při plnění úkolu pro Malakata).Na jiné místo jsem nenarazil, ale to neznamená, že neexistuje.

A víte jak to odbugnout ? Manu mi nevysává vůbec nic takže to bude určitě bug...

No, ono to nevydrží věčně.Prostě se to po čase srovná samo.Příště to chce hrát s unofficial patchem.