» Poradna » Ostatní

Skyrim - steam

Zdravím,měla jsem dříve staženou hru Skyrim, kde jsem měla i češtinu. Hra mi nefungovala a tak jsem ji odinstalovala(zřejmě kvůli češtině). Ted jsem si koupila Skyrim na steamu. Problém je, že mi tam děla neplechu čeština z dřívějška... Nevím proč ani jsem tu hru neměla na steamu dřív a ted nevím jak hru vrátit do originálu, aby tam ta čeština nebyla, protože díky te češtině hra nefunguje... Textury atd.... Děkuji za radu. :)

Odpovědi na otázku

Zkus tohle.Otevřeš si Steam, pravým tlačítkem klikneš ve své knihovně na Skyrim a v nabídce vybereš možnost 'Vlastnosti', zobrazí se ti nabídka ve které zvolíš sekci 'Jazyk' a následně v této sekci přepneš na Češtinu. U některých her se musí jazyk ještě dodatečně stáhnout, ale to už si po změně jazyka Steam zařídí sám o nic se nemusíš víc starat.

Predtým ešte je odporúčané využiť možnosť Overiť integritu - overí stiahnuté súbory so súbormi na serveri, prípadné chyby opraví, chýbajúce doplní. A potom nastaviť češtinu. V prípade overenia by možno tú starú češtinu zmazalo a nahradil by sa ten súbor originálnym zo serveru.

Děkuju udělala jsem to a mam to anglicky, ale ty hry a textura mi blbne pořád.... :( Když hra začne sekne se to třeba u průjezdu do brány.... a nevím proč.... asi tam zůstala stopa po starých datech... :(

Tak tu hru odinstaluj na tom steamu a vyčistit utilitou od steam cleaner a znovu nainstalovat,ale před zpuštěním te hry napřed nastav ten jazyk. https://www.google.com/amp/s/www.techspot.com/am...

Keďže ju máš od Steamu - je už tvoja. V takom prípade sa komplet (cez Stealm klienta) odinštaluje, vrátane uložených pozícií (samozrejme - začneš od začiatku), prípadne prečistíš ručne (ak to nevieš, daj to niekomu urobiť) PC od všetkého, čo súviselo so Skyrim (často v User - AppData sú tie zvyšky, ktoré sa potom "miešajú"), tiež (opäť pozor - radšej dať tomu, čo sa vyzná) v registroch a po tomto "čistení" zo Steamu nainštalovať znova (už sa nič neplatí, žiadne SN sa nedávajú - len z knihovne si vyberieš Skyrim a Install). Čo sa týka "sekania" - to nezáleží na nejakých zvyškoch, ale na tom, ako je "mašina" výkonná.

Ja mam herní pc... a mě se neseka hra ale textura hry jako že se ty koně převrací atd.... :( a když hru odinstaluju a nainstaluju je tam zpátky pravě ta čeština.... takže ta tam děla tu neplechu... :(

Chyba je jinde...ono to převracení koně, blikání textur vody atd. dělají asi nelocknutá fps. V qhd rozlišení při bajvoko 200fps tento problém.. při 4K jsou locknutá fps na 60...a problém zmizel. Ale těch 60 je málo..latence jak bejk...asi 50ms.Omluva za oživení..starého vlákna. Nedávno jsem po letech spustil tuto hru a řešil tento problém.

Dobrý den,děkuji Vám za příspěvek. U mého NB nastavení fps zafungovalo.Třeba se někomu bude hodit tento návod.https://www.youtube.com/watch

Nejsou, v User appdata jsou pouze informace o případných modech v rámci Creation kit.Uložené pozice a nastavení je v složce dokumenty\moje hry

By si sa divil, ale aj v AppData sú nejaké údaje. Dokonca v AppData/username/Local má Steam svoj priečinok.

Ano, a je v něm přesně to, co jsem psal.informace o modech (pluginech) a přídavcích Creation kitu.Fakticky je to Plugins.txt a plugins.mnn.bakA překvapí tě ještě víc, že chybná položka v těchto souborech může vést k pádům hry při načítání.Dost srandy jsem si užil s při načítání padajícím Fallout4, když jsem musel při selhání stahování oficiálních přídavků z Creation kitu procházet tento seznam a izolovat tu položku, která měla poškozený esp soubor a následně ho smazat a znovu stáhnout.

Ještě jsem nezažil, aby odisntalování Steam hry odisntalovalo Savegames! A to ani v případě starých her, kde se ukládají přímo do složky se hrou.

Čeština ti tam neplechu orčitě dělat nemůže, protože v původní hře (Skyrim) byla ve formě .esp, takže s odinstalací hry prostě smázneš i tento soubor.U nového Skyrimu (Skyrim SE) je čeština ve formě string a txt souborů a je třeba upravit Skyrim.ini soubor.Takže si ujasni, jakou verzi Skyrimu vlastně máš.Mimochodem, Skyrim bez Steamu pustit nejde.