» Poradna » Programy

Skype,ICQ,Win messeger

Dobrý den ,chci se zeptat ,kdo máte zkušenost,zda nevadí když nechám hned při startu windows spouštět všechny uvedené komunikatory.ICQ,Skype a win.messenger.Nevadí to nečemu.Díky.

Odpovědi na otázku

vadit to nevadi nicomu. mozno tak teba, ked ti bude dlhsie nabiehat win

Bez ohledu na zkušenost - možná není potřeba si Skypem dělat z počítače telefonní uzel hned po spuštění. Pokud je to nutné, najede kdykoliv během několika vteřin. Proč nechávat od rána nastartované auto, když možná dnes ani nevyjedu?

Nevím, jak to myslíš s tím telefonním uzlem, ale pokud je za NATem, tak supernodem nemůže být ani náhodou. Já mu přesně rozumím, má hodně kontaktů a komunikuje s nimi různě, s některými přes ICQ, s jinými přes Skype nebo Messwenger. Jediné, čeho bych se obával tak toho, že to nebude občas zvládat modem, či co má na připojení netu.

O připojení, výkonu počítače, ani jestli je za NATem Pavel nic nepíše, těžko říct. Pokud stíhá komunikovat na všech frontách současně, tiše mu závidím, ale jak píšeš - možná to občas nebude zvládat modem. Pokud je navíc zvyklý při telefonování používat kameru, tím hůř.