» Poradna » Programy

Skype

Dobrý deň existuje podobný, alebo lepší software, ako je Skype na rovnaké účely,Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Discord (Zdarma a určený pro hráče), TeamSpeak(Placené servery)

alternativ je víc:https://alternativeto.net/software/skype/problém je hlavně uživatelská základna - pokud chceš používat jiný soft na volání uživatelům Skype, tak máš asi smůlu. Pokud všichni uživatelé mohou nainstalovat jiný program, tak samozřejmě můžete volat přes něco jiného... třeba přes Tox.