» Poradna » Programy

Skype

Hezký večer. Mám zde takový menší problém s instalací Skype.Pokaždé když otevřu instalačku,tak na mě vyletí upozornění s textem "Nelze nalézt nebo spustit Microsoft Instalátor. Prosím,aktualizujte váš počítač a zkuste spustit Skype znovu." Jako je hezký že mi napsali abych si aktualizoval počítač,ale jak když je aktualizovaný jak jen to jde.Mohl by ste mi s tím někdo nějak pomoci ? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Bohužel nic :/ Ale děkuju.

Tohle by melo zabrat jinak uz asi jen oprava systemu. https://support.microsoft.com/cs-cz/kb/2642495

To je marný, mám tam kradený a zasviněný Ultimaty........až si koupí legální OS, tak uvidí, jak mu to půjde.

Nevím o co vám jde,ale zřejmě tu jen střílíte kolem sebe. Nemám Ultimaty mám Home premium a už vůbec ne kradený. Buď poraďte nebo běžte dál.

I když si založíš těch témat třeba 10, tak je to jedno. Kradené Ultimaty, zprzněné kdovíčím tam budou tak i tak.